GKS Miedzanka Miedzna - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • Aktualności:
  • 2018-08-14 W środę z Tygrysem
  • 2018-08-09 Inauguracja Ligi Okręgowej
  • 2018-08-04 Sparing w Drohiczynie
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Miedzanka Miedzna - Płomień Dębe Wielkie 1:4
  • Tygrys Huta Mińska - Hutnik Huta Czechy 0:5
  • Fenix Siennica - Wektra Zbuczyn 0:0
  • Jabłonianka Jabłonna Lacka - Zryw Sobolew 1:3
  • Victoria Kałuszyn - Mazovia II Mińsk Mazowiecki 2:2
  • Kolektyw Oleśnica - Podlasie Sokołów Podlaski 1:2
  • Czarni Węgrów - Tajfun Jartypory 2:4
  • Naprzód Skórzec - Wilga Miastków Kościelny 5:0
  •        

Twoja strona

Logowanie

Fotogaleria

 

SPONSORZY

Gmina Miedzna

 

tekmar

SAMKO

www.salach-rehabilitacja.pl

Miedzanka na Facebooku

 

 

 

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Najnowsza galeria

Miedzanka- Tęcza (2.06.2013r)
Ładowanie...

Losowa galeria

Miedzanka- ULKS Gołąbek 22.04.12
Ładowanie...

Pogoda w Miedznie

 

Ankiety

W jakim dniu (u siebie) powinny być rozgrywane mecze Miedzanki

Zczuba.tv

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 35, wczoraj: 157
ogółem: 1 103 154

statystyki szczegółowe

Sport.pl

regulamin

Buttony

Kontakty

Statystyki drużyn

Informacje o drużynie: Polonez Mordy

herb brak wprowadzonych informacji o drużynie

Statystyki zbiorcze drużyny

  Mecze Wygrane Remisy Porażki Pkt. Bramki Bilans
WSZYSTKIE SPOTKANIA 26 6 5 15 23 49-81 -32
SPOTKANIA U SIEBIE 13 3 4 6 13 26-31 -5
SPOTKANIA WYJAZDOWE 13 3 1 9 10 23-50 -27


Statystyki spotkań drużyny

Kolejka Gospodarz Gość Wynik
1 Błękitni Stoczek Polonez Mordy 3:4
2 Polonez Mordy MKS Małkinia 1:2
3 Tęcza Korczew Polonez Mordy 5:4
4 Polonez Mordy Tygrys Huta Mińska 3:3
5 Grodzisk Krzymosze Polonez Mordy 4:0
6 Polonez Mordy LKS Ostrówek 3:1
7 Kosovia Kosów Lacki Polonez Mordy 0:0
8 Polonez Mordy Jutrzenka Cegłów 2:2
9 Świt Barcząca Polonez Mordy 5:2
10 Polonez Mordy Tęcza Stanisławów 1:1
11 Jastrząb Żeliszew Polonez Mordy 2:4
12 Polonez Mordy Miedzanka Miedzna 1:4
13 Polonez Mordy Nojszewianka Dobre 8:3
14 Polonez Mordy Błękitni Stoczek 1:1
15 MKS Małkinia Polonez Mordy 3:1
16 Polonez Mordy Tęcza Korczew 1:2
17 Tygrys Huta Mińska Polonez Mordy 9:0
18 Polonez Mordy Grodzisk Krzymosze 1:5
19 LKS Ostrówek Polonez Mordy 7:3
20 Polonez Mordy Kosovia Kosów Lacki 1:4
21 Jutrzenka Cegłów Polonez Mordy 2:0
22 Polonez Mordy Świt Barcząca 3:1
23 Tęcza Stanisławów Polonez Mordy 5:0
24 Polonez Mordy Jastrząb Żeliszew 0:2
25 Miedzanka Miedzna Polonez Mordy 4:3
26 Nojszewianka Dobre Polonez Mordy 1:2


Statystyki bramek

  Wszystkie U siebie Na wyjeździe
  Ilość Średnia Ilość Średnia Ilość Średnia
Strzelone gole 49 1.88 26 2.00 23 1.77
Stracone bramki 81 3.12 31 2.38 50 3.85


Podsumowanie drużyny

  Zwycięstwa Remisy Porażki Bramki
RAZEM 6 (23.08%) 5 (19.23%) 15 (57.69%) 49 - 81 [-32]
U SIEBIE 3 (23.08%) 4 (30.77%) 6 (46.15%) 26 - 31 [-5]
WYJAZD 3 (23.08%) 1 (7.69%) 9 (69.23%) 23 - 50 [-27]


Barwy

Reklama

Zegar

Najbliższe spotkanie

Tygrys Huta MińskaMiedzanka Miedzna
Tygrys Huta Mińska   Miedzanka Miedzna
2018-08-15, 17:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Ostatnie spotkanie

Miedzanka Miedzna	 Płomień Dębe Wielkie
Miedzanka Miedzna 1:4 Płomień Dębe Wielkie
2018-08-11, 17:30:00
     
oceny zawodników »

Wyniki

Ostatnia kolejka 1
Miedzanka Miedzna 1:4 Płomień Dębe Wielkie
Tygrys Huta Mińska 0:5 Hutnik Huta Czechy
Fenix Siennica 0:0 Wektra Zbuczyn
Jabłonianka Jabłonna Lacka 1:3 Zryw Sobolew
Victoria Kałuszyn 2:2 Mazovia II Mińsk Mazowiecki
Kolektyw Oleśnica 1:2 Podlasie Sokołów Podlaski
Czarni Węgrów 2:4 Tajfun Jartypory
Naprzód Skórzec 5:0 Wilga Miastków Kościelny

Buttony

Nasz button

 II LIGA

Pogoń Siedlce

IV LIGA

MAZOVIAOrzeł UNin

Liga Okręgowa

Czarni WęgrówPodlasie Sokołów Podlaski

Tajfun JartyporyJabłonianka Jabłonna Lacka

Victoria KałuszynWektra Zbuczyn

Fenix SiennicaTygrys Huta Mińska

Naprzód SkórzecHutnik Huta Czechy

Płomień Dębe WielkieWilga Miastków

Zryw Sobolew

A klasa

Tęcza StanisławówSęp Żelechów

MKS Małkinia

LKS Ostrówek

LKS KrzymoszeJutrzenka Cegłow

Jastrząb Żeliszew

 

Wicher SadowneWatra Mrozy

B klasa

ULKS Gołąbek

Liwia Łochów

mzpnOZPN Siedlce

90 minut

 

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 2
Hutnik Huta Czechy - Wilga Miastków Kościelny
Tajfun Jartypory - Naprzód Skórzec
Kolektyw Oleśnica - Czarni Węgrów
Mazovia II Mińsk Mazowiecki - Podlasie Sokołów Podlaski
Zryw Sobolew - Victoria Kałuszyn
Wektra Zbuczyn - Jabłonianka Jabłonna Lacka
Płomień Dębe Wielkie - Fenix Siennica
Tygrys Huta Mińska - Miedzanka Miedzna

Statystyki drużyny

Kalendarium

15

08-2018

środa

16

08-2018

czwartek

17

08-2018

piątek

18

08-2018

sobota

19

08-2018

niedziela

20

08-2018

pon.

21

08-2018

wtorek