GKS Miedzanka Miedzna - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Twoja strona

Logowanie

Fotogaleria

 

SPONSORZY

Gmina Miedzna

 

tekmar

SAMKO

www.salach-rehabilitacja.pl

Miedzanka na Facebooku

 

 

 

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Najnowsza galeria

Miedzanka- Liwia (30.06.2013r)
Ładowanie...

Losowa galeria

Miedzanka-Wicher Sadowne 25.08.12r.
Ładowanie...

Pogoda w Miedznie

 

Ankiety

W jakim dniu (u siebie) powinny być rozgrywane mecze Miedzanki

Zczuba.tv

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 23, wczoraj: 165
ogółem: 1 046 094

statystyki szczegółowe

Sport.pl

regulamin

Buttony

Kontakty

Aktualności

Wzmocnienia w Miedzance

  • autor: Admini, 2017-08-22 19:25

Przed rozpoczęciem sezonu 2017/2018 doszło do kilku zmian w kadrze seniorów. Do zespołu dołączyli:

Piotr Krysiński - Jabłonianka Jabłonna Lacka
Kacper Gzowski - Czarni Węgrów
Łukasz Korzeniewski - wznowienie treningów
Radosław Walczyk - wznowienie treningów

Razem z seniorami trenują także dwaj juniorzy, Kamil Chudzik oraz Patryk CholewaCzekamy na ich debiut!

W odwrotnym kierunku powędrował Damian Kołodziejek, który wybrał grę w Błękitnych Stoczek oraz Adrian Świnarski (koniec wypożyczenia z Podlasia Sokołów Podlaski). 

Życzymy im powodzenia!

...


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [211]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Barwy

Reklama

Zegar

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Ostatnie spotkanie

LKS OstrówekMiedzanka Miedzna
LKS Ostrówek 5:1 Miedzanka Miedzna
2017-11-12, 13:00:00
     
oceny zawodników »

Wyniki

Ostatnia kolejka 13
LKS Ostrówek 5:1 Miedzanka Miedzna
Kosovia Kosów Lacki 3:0 Grodzisk Krzymosze
Jutrzenka Cegłów 1:4 Tygrys Huta Mińska
Świt Barcząca 3:5 Tęcza Korczew
Tęcza Stanisławów 1:3 MKS Małkinia
Jastrząb Żeliszew 8:3 Błękitni Stoczek
Polonez Mordy 8:3 Nojszewianka Dobre

Buttony

Nasz button

 I LIGA

Pogoń Siedlce

IV LIGA

MAZOVIANaprzód Skórzec

Liga Okręgowa

Czarni WęgrówPodlasie Sokołów Podlaski

Tajfun JartyporyWatra Mrozy

Jabłonianka Jabłonna LackaVictoria Kałuszyn

Fenix SiennicaHutnik Huta Czechy

Orzeł UNinZryw Sobolew

Płomień Dębe WielkieWilga Miastków

Wektra ZbuczynSęp Żelechów

A klasa

Tęcza StanisławówTygrys Huta Mińska

MKS Małkinia

LKS Ostrówek

LKS KrzymoszeJutrzenka Cegłow

Jastrząb Żeliszew

 

B klasa

Wicher Sadowne

ULKS Gołąbek

Liwia Łochów

mzpnOZPN Siedlce

90 minut

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 14

Statystyki drużyny

Kalendarium

24

01-2018

środa

25

01-2018

czwartek

26

01-2018

piątek

27

01-2018

sobota

28

01-2018

niedziela

29

01-2018

pon.

30

01-2018

wtorek