GKS Miedzanka Miedzna - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Twoja strona

Logowanie

Fotogaleria

 

SPONSORZY

Gmina Miedzna

 

tekmar

SAMKO

www.salach-rehabilitacja.pl

Miedzanka na Facebooku

 

 

 

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Najnowsza galeria

Miedzanka- Tęcza (2.06.2013r)
Ładowanie...

Losowa galeria

2008-2009
Ładowanie...

Pogoda w Miedznie

 

Ankiety

W jakim dniu (u siebie) powinny być rozgrywane mecze Miedzanki

Zczuba.tv

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 438, wczoraj: 191
ogółem: 1 133 125

statystyki szczegółowe

Sport.pl

regulamin

Buttony

Kontakty

Terminarz

Rozgrywki Ligowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
30  2019-06-16 Tygrys Huta Mińska Płomień Dębe Wielkie 17:00
30  2019-06-16 Miedzanka Miedzna Wektra Zbuczyn 13:00
30  2019-06-16 Fenix Siennica Zryw Sobolew 17:00
30  2019-06-16 Jabłonianka Jabłonna Lacka Mazovia II Mińsk Mazowiecki 17:00
30  2019-06-16 Victoria Kałuszyn Kolektyw Oleśnica 17:00
30  2019-06-16 Podlasie Sokołów Podlaski Tajfun Jartypory 17:00
30  2019-06-16 Czarni Węgrów Wilga Miastków Kościelny 17:00
30  2019-06-16 Hutnik Huta Czechy Naprzód Skórzec 17:00
29  2019-06-09 Naprzód Skórzec Czarni Węgrów 17:00
29  2019-06-09 Wilga Miastków Kościelny Podlasie Sokołów Podlaski 17:00
29  2019-06-09 Tajfun Jartypory Victoria Kałuszyn 17:00
29  2019-06-09 Kolektyw Oleśnica Jabłonianka Jabłonna Lacka 17:00
29  2019-06-09 Mazovia II Mińsk Mazowiecki Fenix Siennica 17:00
29  2019-06-09 Zryw Sobolew Miedzanka Miedzna 13:30
29  2019-06-09 Wektra Zbuczyn Tygrys Huta Mińska 17:00
29  2019-06-09 Płomień Dębe Wielkie Hutnik Huta Czechy 17:00
28  2019-06-02 Wektra Zbuczyn Płomień Dębe Wielkie 17:00
28  2019-06-02 Tygrys Huta Mińska Zryw Sobolew 17:00
28  2019-06-02 Miedzanka Miedzna Mazovia II Mińsk Mazowiecki 11:00
28  2019-06-02 Fenix Siennica Kolektyw Oleśnica 17:00
28  2019-06-02 Jabłonianka Jabłonna Lacka Tajfun Jartypory 17:00
28  2019-06-02 Victoria Kałuszyn Wilga Miastków Kościelny 17:00
28  2019-06-02 Podlasie Sokołów Podlaski Naprzód Skórzec 17:00
28  2019-06-02 Hutnik Huta Czechy Czarni Węgrów 17:00
27  2019-05-26 Czarni Węgrów Podlasie Sokołów Podlaski 17:00
27  2019-05-26 Naprzód Skórzec Victoria Kałuszyn 17:00
27  2019-05-26 Wilga Miastków Kościelny Jabłonianka Jabłonna Lacka 17:00
27  2019-05-26 Tajfun Jartypory Fenix Siennica 17:00
27  2019-05-26 Kolektyw Oleśnica Miedzanka Miedzna 13:00
27  2019-05-26 Mazovia II Mińsk Mazowiecki Tygrys Huta Mińska 17:00
27  2019-05-26 Zryw Sobolew Płomień Dębe Wielkie 17:00
27  2019-05-26 Wektra Zbuczyn Hutnik Huta Czechy 17:00
26  2019-05-19 Wektra Zbuczyn Zryw Sobolew 17:00
26  2019-05-19 Płomień Dębe Wielkie Mazovia II Mińsk Mazowiecki 17:00
26  2019-05-19 Tygrys Huta Mińska Kolektyw Oleśnica 17:00
26  2019-05-19 Miedzanka Miedzna Tajfun Jartypory 15:00
26  2019-05-19 Fenix Siennica Wilga Miastków Kościelny 17:00
26  2019-05-19 Jabłonianka Jabłonna Lacka Naprzód Skórzec 17:00
26  2019-05-19 Victoria Kałuszyn Czarni Węgrów 17:00
26  2019-05-19 Hutnik Huta Czechy Podlasie Sokołów Podlaski 15:00
25  2019-05-12 Podlasie Sokołów Podlaski Victoria Kałuszyn 17:00
25  2019-05-12 Czarni Węgrów Jabłonianka Jabłonna Lacka 17:00
25  2019-05-12 Naprzód Skórzec Fenix Siennica 17:00
25  2019-05-12 Wilga Miastków Kościelny Miedzanka Miedzna 15:30
25  2019-05-12 Tajfun Jartypory Tygrys Huta Mińska 17:00
25  2019-05-12 Kolektyw Oleśnica Płomień Dębe Wielkie 17:00
25  2019-05-12 Mazovia II Mińsk Mazowiecki Wektra Zbuczyn 17:00
25  2019-05-12 Zryw Sobolew Hutnik Huta Czechy 17:00
24  2019-05-05 Zryw Sobolew Mazovia II Mińsk Mazowiecki 17:00
24  2019-05-05 Wektra Zbuczyn Kolektyw Oleśnica 17:00
24  2019-05-05 Płomień Dębe Wielkie Tajfun Jartypory 17:00
24  2019-05-05 Tygrys Huta Mińska Wilga Miastków Kościelny 17:00
24  2019-05-05 Miedzanka Miedzna Naprzód Skórzec 16:00
24  2019-05-05 Fenix Siennica Czarni Węgrów 17:00
24  2019-05-05 Jabłonianka Jabłonna Lacka Podlasie Sokołów Podlaski 17:00
24  2019-05-05 Hutnik Huta Czechy Victoria Kałuszyn 17:00
23  2019-05-01 Victoria Kałuszyn Jabłonianka Jabłonna Lacka 17:00
23  2019-05-01 Podlasie Sokołów Podlaski Fenix Siennica 17:00
23  2019-05-01 Czarni Węgrów Miedzanka Miedzna 16:00
23  2019-05-01 Naprzód Skórzec Tygrys Huta Mińska 17:00
23  2019-05-01 Wilga Miastków Kościelny Płomień Dębe Wielkie 17:00
23  2019-05-01 Tajfun Jartypory Wektra Zbuczyn 12:00
23  2019-05-01 Kolektyw Oleśnica Zryw Sobolew 17:00
23  2019-05-01 Mazovia II Mińsk Mazowiecki Hutnik Huta Czechy 17:00
22  2019-04-28 Mazovia II Mińsk Mazowiecki Kolektyw Oleśnica 17:00
22  2019-04-28 Zryw Sobolew Tajfun Jartypory 17:00
22  2019-04-28 Wektra Zbuczyn Wilga Miastków Kościelny 17:00
22  2019-04-28 Płomień Dębe Wielkie Naprzód Skórzec 17:00
22  2019-04-28 Tygrys Huta Mińska Czarni Węgrów 17:00
22  2019-04-28 Miedzanka Miedzna Podlasie Sokołów Podlaski 17:00
22  2019-04-28 Fenix Siennica Victoria Kałuszyn 17:00
22  2019-04-28 Hutnik Huta Czechy Jabłonianka Jabłonna Lacka 17:00
21  2019-04-21 Jabłonianka Jabłonna Lacka Fenix Siennica 17:00
21  2019-04-21 Victoria Kałuszyn Miedzanka Miedzna 16:30
21  2019-04-21 Podlasie Sokołów Podlaski Tygrys Huta Mińska 17:00
21  2019-04-21 Czarni Węgrów Płomień Dębe Wielkie 17:00
21  2019-04-21 Naprzód Skórzec Wektra Zbuczyn 16:30
21  2019-04-21 Wilga Miastków Kościelny Zryw Sobolew 17:00
21  2019-04-21 Tajfun Jartypory Mazovia II Mińsk Mazowiecki 17:00
21  2019-04-21 Kolektyw Oleśnica Hutnik Huta Czechy 17:00
20  2019-04-14 Kolektyw Oleśnica Tajfun Jartypory 17:00
20  2019-04-14 Mazovia II Mińsk Mazowiecki Wilga Miastków Kościelny 17:00
20  2019-04-14 Zryw Sobolew Naprzód Skórzec 17:00
20  2019-04-14 Wektra Zbuczyn Czarni Węgrów 17:00
20  2019-04-14 Płomień Dębe Wielkie Podlasie Sokołów Podlaski 17:00
20  2019-04-14 Tygrys Huta Mińska Victoria Kałuszyn 17:00
20  2019-04-14 Miedzanka Miedzna Jabłonianka Jabłonna Lacka 16:30
20  2019-04-14 Hutnik Huta Czechy Fenix Siennica 17:00
19  2019-04-07 Jabłonianka Jabłonna Lacka Tygrys Huta Mińska 17:00
19  2019-04-07 Victoria Kałuszyn Płomień Dębe Wielkie 17:00
19  2019-04-07 Podlasie Sokołów Podlaski Wektra Zbuczyn 17:00
19  2019-04-07 Czarni Węgrów Zryw Sobolew 17:00
19  2019-04-07 Naprzód Skórzec Mazovia II Mińsk Mazowiecki 17:00
19  2019-04-07 Wilga Miastków Kościelny Kolektyw Oleśnica 17:00
19  2019-04-07 Tajfun Jartypory Hutnik Huta Czechy 17:00
19  2019-04-07 Fenix Siennica Miedzanka Miedzna 17:00
18  2019-03-31 Tajfun Jartypory Wilga Miastków Kościelny 17:00
18  2019-03-31 Kolektyw Oleśnica Naprzód Skórzec 17:00
18  2019-03-31 Mazovia II Mińsk Mazowiecki Czarni Węgrów 17:00
18  2019-03-31 Podlasie Sokołów Podlaski Zryw Sobolew 17:00
18  2019-03-31 Wektra Zbuczyn Victoria Kałuszyn 17:00
18  2019-03-31 Jabłonianka Jabłonna Lacka Płomień Dębe Wielkie 17:00
18  2019-03-31 Tygrys Huta Mińska Fenix Siennica 17:00
18  2019-03-31 Hutnik Huta Czechy Miedzanka Miedzna 17:30
17  2019-03-24 Miedzanka Miedzna Tygrys Huta Mińska 17:00
17  2019-03-24 Płomień Dębe Wielkie Fenix Siennica 17:00
17  2019-03-24 Jabłonianka Jabłonna Lacka Wektra Zbuczyn 17:00
17  2019-03-24 Victoria Kałuszyn Zryw Sobolew 17:00
17  2019-03-24 Podlasie Sokołów Podlaski Mazovia II Mińsk Mazowiecki 17:00
17  2019-03-24 Czarni Węgrów Kolektyw Oleśnica 17:00
17  2019-03-24 Naprzód Skórzec Tajfun Jartypory 17:00
17  2019-03-24 Wilga Miastków Kościelny Hutnik Huta Czechy 17:00
16  2018-11-18 Wilga Miastków Kościelny Naprzód Skórzec 17:00
16  2018-11-18 Tajfun Jartypory 2:1 Czarni Węgrów zobacz ›
16  2018-11-18 Podlasie Sokołów Podlaski 13:1 Kolektyw Oleśnica zobacz ›
16  2018-11-18 Mazovia II Mińsk Mazowiecki 3:1 Victoria Kałuszyn zobacz ›
16  2018-11-18 Zryw Sobolew 3:0 Jabłonianka Jabłonna Lacka zobacz ›
16  2018-11-18 Wektra Zbuczyn Fenix Siennica 17:00
16  2018-11-18 Hutnik Huta Czechy 1:0 Tygrys Huta Mińska zobacz ›
16  2018-11-18 Płomień Dębe Wielkie Miedzanka Miedzna 13:00
15  2018-11-10 Wektra Zbuczyn 2:1 Miedzanka Miedzna zobacz ›
15  2018-11-10 Naprzód Skórzec 2:4 Hutnik Huta Czechy zobacz ›
15  Płomień Dębe Wielkie 0:5 Tygrys Huta Mińska zobacz ›
15  Zryw Sobolew 0:3 Fenix Siennica zobacz ›
15  Mazovia II Mińsk Mazowiecki 1:0 Jabłonianka Jabłonna Lacka zobacz ›
15  Kolektyw Oleśnica 4:0 Victoria Kałuszyn zobacz ›
15  Tajfun Jartypory 0:3 Podlasie Sokołów Podlaski zobacz ›
15  Wilga Miastków Kościelny 1:2 Czarni Węgrów zobacz ›
14  2018-11-04 Hutnik Huta Czechy 6:1 Płomień Dębe Wielkie zobacz ›
14  2018-11-03 Miedzanka Miedzna 2:3 Zryw Sobolew zobacz ›
14  Czarni Węgrów 4:1 Naprzód Skórzec zobacz ›
14  Podlasie Sokołów Podlaski 8:0 Wilga Miastków Kościelny zobacz ›
14  Victoria Kałuszyn 1:2 Tajfun Jartypory zobacz ›
14  Jabłonianka Jabłonna Lacka 3:2 Kolektyw Oleśnica zobacz ›
14  Fenix Siennica 3:1 Mazovia II Mińsk Mazowiecki zobacz ›
14  Tygrys Huta Mińska 3:0 Wektra Zbuczyn zobacz ›
13  2018-10-28 Mazovia II Mińsk Mazowiecki 2:4 Miedzanka Miedzna zobacz ›
13  2018-10-28 Czarni Węgrów 0:2 Hutnik Huta Czechy zobacz ›
13  Płomień Dębe Wielkie 1:3 Wektra Zbuczyn zobacz ›
13  Zryw Sobolew 4:2 Tygrys Huta Mińska zobacz ›
13  Kolektyw Oleśnica 0:1 Fenix Siennica zobacz ›
13  Tajfun Jartypory 0:2 Jabłonianka Jabłonna Lacka zobacz ›
13  Wilga Miastków Kościelny 8:1 Victoria Kałuszyn zobacz ›
13  Naprzód Skórzec 3:4 Podlasie Sokołów Podlaski zobacz ›
12  2018-10-21 Hutnik Huta Czechy 0:0 Wektra Zbuczyn zobacz ›
12  2018-10-20 Miedzanka Miedzna 4:1 Kolektyw Oleśnica zobacz ›
12  Podlasie Sokołów Podlaski 0:0 Czarni Węgrów zobacz ›
12  Victoria Kałuszyn 3:8 Naprzód Skórzec zobacz ›
12  Jabłonianka Jabłonna Lacka 3:1 Wilga Miastków Kościelny zobacz ›
12  Fenix Siennica 6:0 Tajfun Jartypory zobacz ›
12  Tygrys Huta Mińska 1:1 Mazovia II Mińsk Mazowiecki zobacz ›
12  Płomień Dębe Wielkie 10:3 Zryw Sobolew zobacz ›
11  2018-10-14 Tajfun Jartypory 0:4 Miedzanka Miedzna zobacz ›
11  2018-10-13 Podlasie Sokołów Podlaski 0:1 Hutnik Huta Czechy zobacz ›
11  Zryw Sobolew 4:0 Wektra Zbuczyn zobacz ›
11  Mazovia II Mińsk Mazowiecki 2:2 Płomień Dębe Wielkie zobacz ›
11  Kolektyw Oleśnica 1:1 Tygrys Huta Mińska zobacz ›
11  Wilga Miastków Kościelny 0:1 Fenix Siennica zobacz ›
11  Naprzód Skórzec 2:1 Jabłonianka Jabłonna Lacka zobacz ›
11  Czarni Węgrów 2:1 Victoria Kałuszyn zobacz ›
10  2018-10-06 Miedzanka Miedzna 2:5 Wilga Miastków Kościelny zobacz ›
10  2018-10-06 Hutnik Huta Czechy 3:2 Zryw Sobolew zobacz ›
10  Victoria Kałuszyn 2:11 Podlasie Sokołów Podlaski zobacz ›
10  Jabłonianka Jabłonna Lacka 2:2 Czarni Węgrów zobacz ›
10  Fenix Siennica 2:2 Naprzód Skórzec zobacz ›
10  Tygrys Huta Mińska 2:0 Tajfun Jartypory zobacz ›
10  Płomień Dębe Wielkie 2:0 Kolektyw Oleśnica zobacz ›
10  Wektra Zbuczyn 0:4 Mazovia II Mińsk Mazowiecki zobacz ›
2018-09-30 Naprzód Skórzec 2:2 Miedzanka Miedzna zobacz ›
2018-09-29 Victoria Kałuszyn 0:3 Hutnik Huta Czechy zobacz ›
Mazovia II Mińsk Mazowiecki 8:0 Zryw Sobolew zobacz ›
Kolektyw Oleśnica 4:1 Wektra Zbuczyn zobacz ›
Tajfun Jartypory 1:1 Płomień Dębe Wielkie zobacz ›
Wilga Miastków Kościelny 4:2 Tygrys Huta Mińska zobacz ›
Czarni Węgrów 1:1 Fenix Siennica zobacz ›
Podlasie Sokołów Podlaski 9:0 Jabłonianka Jabłonna Lacka zobacz ›
2018-09-22 Miedzanka Miedzna 0:1 Czarni Węgrów zobacz ›
2018-09-22 Wektra Zbuczyn 4:0 Tajfun Jartypory zobacz ›
2018-09-22 Hutnik Huta Czechy 3:0 Mazovia II Mińsk Mazowiecki zobacz ›
Jabłonianka Jabłonna Lacka 4:0 Victoria Kałuszyn zobacz ›
Fenix Siennica 0:3 Podlasie Sokołów Podlaski zobacz ›
Tygrys Huta Mińska 1:2 Naprzód Skórzec zobacz ›
Płomień Dębe Wielkie 5:0 Wilga Miastków Kościelny zobacz ›
Zryw Sobolew 1:2 Kolektyw Oleśnica zobacz ›
2018-09-15 Podlasie Sokołów Podlaski 5:0 Miedzanka Miedzna zobacz ›
2018-09-15 Jabłonianka Jabłonna Lacka 2:4 Hutnik Huta Czechy zobacz ›
Kolektyw Oleśnica 0:2 Mazovia II Mińsk Mazowiecki zobacz ›
Tajfun Jartypory 1:1 Zryw Sobolew zobacz ›
Wilga Miastków Kościelny 0:3 Wektra Zbuczyn zobacz ›
Naprzód Skórzec 4:1 Płomień Dębe Wielkie zobacz ›
Czarni Węgrów 1:2 Tygrys Huta Mińska zobacz ›
Victoria Kałuszyn 0:0 Fenix Siennica zobacz ›
2018-09-09 Mazovia II Mińsk Mazowiecki 5:0 Tajfun Jartypory zobacz ›
2018-09-08 Miedzanka Miedzna 0:4 Victoria Kałuszyn zobacz ›
2018-09-08 Wektra Zbuczyn 2:1 Naprzód Skórzec zobacz ›
2018-09-08 Zryw Sobolew 2:1 Wilga Miastków Kościelny zobacz ›
2018-09-08 Hutnik Huta Czechy 8:0 Kolektyw Oleśnica zobacz ›
Fenix Siennica 2:2 Jabłonianka Jabłonna Lacka zobacz ›
Tygrys Huta Mińska 0:6 Podlasie Sokołów Podlaski zobacz ›
Płomień Dębe Wielkie 1:1 Czarni Węgrów zobacz ›
2018-09-01 Jabłonianka Jabłonna Lacka 3:1 Miedzanka Miedzna zobacz ›
2018-09-01 Fenix Siennica 1:1 Hutnik Huta Czechy zobacz ›
Tajfun Jartypory 0:3 Kolektyw Oleśnica zobacz ›
Wilga Miastków Kościelny 3:1 Mazovia II Mińsk Mazowiecki zobacz ›
Naprzód Skórzec 5:2 Zryw Sobolew zobacz ›
Czarni Węgrów 0:5 Wektra Zbuczyn zobacz ›
Podlasie Sokołów Podlaski 5:0 Płomień Dębe Wielkie zobacz ›
Victoria Kałuszyn 2:1 Tygrys Huta Mińska zobacz ›
2018-08-25 Kolektyw Oleśnica 2:1 Wilga Miastków Kościelny zobacz ›
2018-08-25 Hutnik Huta Czechy 6:2 Tajfun Jartypory zobacz ›
2018-08-25 Miedzanka Miedzna 3:0 Fenix Siennica zobacz ›
Tygrys Huta Mińska 5:4 Jabłonianka Jabłonna Lacka zobacz ›
Płomień Dębe Wielkie 5:1 Victoria Kałuszyn zobacz ›
Wektra Zbuczyn 1:2 Podlasie Sokołów Podlaski zobacz ›
Zryw Sobolew 1:1 Czarni Węgrów zobacz ›
Mazovia II Mińsk Mazowiecki 0:4 Naprzód Skórzec zobacz ›
2018-08-19 Zryw Sobolew 2:7 Podlasie Sokołów Podlaski zobacz ›
2018-08-19 Victoria Kałuszyn 0:0 Wektra Zbuczyn zobacz ›
2018-08-18 Płomień Dębe Wielkie 3:1 Jabłonianka Jabłonna Lacka zobacz ›
2018-08-18 Fenix Siennica 1:1 Tygrys Huta Mińska zobacz ›
2018-08-18 Miedzanka Miedzna 0:5 Hutnik Huta Czechy zobacz ›
Wilga Miastków Kościelny 5:1 Tajfun Jartypory zobacz ›
Naprzód Skórzec 2:1 Kolektyw Oleśnica zobacz ›
Czarni Węgrów 3:1 Mazovia II Mińsk Mazowiecki zobacz ›
2018-08-15 Tygrys Huta Mińska 7:0 Miedzanka Miedzna zobacz ›
2018-08-15 Hutnik Huta Czechy 3:0 Wilga Miastków Kościelny zobacz ›
Fenix Siennica 3:0 Płomień Dębe Wielkie zobacz ›
Wektra Zbuczyn 1:0 Jabłonianka Jabłonna Lacka zobacz ›
Zryw Sobolew 6:0 Victoria Kałuszyn zobacz ›
Mazovia II Mińsk Mazowiecki 1:2 Podlasie Sokołów Podlaski zobacz ›
Kolektyw Oleśnica 1:1 Czarni Węgrów zobacz ›
Tajfun Jartypory 0:3 Naprzód Skórzec zobacz ›
2018-08-11 Miedzanka Miedzna 1:4 Płomień Dębe Wielkie zobacz ›
Naprzód Skórzec 5:0 Wilga Miastków Kościelny zobacz ›
Czarni Węgrów 2:4 Tajfun Jartypory zobacz ›
Kolektyw Oleśnica 1:2 Podlasie Sokołów Podlaski zobacz ›
Victoria Kałuszyn 2:2 Mazovia II Mińsk Mazowiecki zobacz ›
Jabłonianka Jabłonna Lacka 1:3 Zryw Sobolew zobacz ›
Fenix Siennica 0:0 Wektra Zbuczyn zobacz ›
Tygrys Huta Mińska 0:5 Hutnik Huta Czechy zobacz ›

Barwy

Reklama

Zegar

Najbliższe spotkanie

Miedzanka MiedznaTygrys Huta Mińska
Miedzanka Miedzna   Tygrys Huta Mińska
2019-03-24, 17:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Ostatnie spotkanie

Wektra ZbuczynMiedzanka Miedzna
Wektra Zbuczyn 2:1 Miedzanka Miedzna
2018-11-10, 13:00:00
     
oceny zawodników »

Wyniki

Ostatnia kolejka 16
Płomień Dębe Wielkie Miedzanka Miedzna
Hutnik Huta Czechy 1:0 Tygrys Huta Mińska
Wektra Zbuczyn Fenix Siennica
Zryw Sobolew 3:0 Jabłonianka Jabłonna Lacka
Mazovia II Mińsk Mazowiecki 3:1 Victoria Kałuszyn
Podlasie Sokołów Podlaski 13:1 Kolektyw Oleśnica
Tajfun Jartypory 2:1 Czarni Węgrów
Wilga Miastków Kościelny Naprzód Skórzec

Buttony

Nasz button

 II LIGA

Pogoń Siedlce

IV LIGA

MAZOVIAOrzeł UNin

Liga Okręgowa

Czarni WęgrówPodlasie Sokołów Podlaski

Tajfun JartyporyJabłonianka Jabłonna Lacka

Victoria KałuszynWektra Zbuczyn

Fenix SiennicaTygrys Huta Mińska

Naprzód SkórzecHutnik Huta Czechy

Płomień Dębe WielkieWilga Miastków

Zryw Sobolew

A klasa

Tęcza StanisławówSęp Żelechów

MKS Małkinia

LKS Ostrówek

LKS KrzymoszeJutrzenka Cegłow

Jastrząb Żeliszew

 

Wicher SadowneWatra Mrozy

B klasa

ULKS Gołąbek

Liwia Łochów

mzpnOZPN Siedlce

90 minut

 

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 17
Wilga Miastków Kościelny - Hutnik Huta Czechy
Naprzód Skórzec - Tajfun Jartypory
Czarni Węgrów - Kolektyw Oleśnica
Podlasie Sokołów Podlaski - Mazovia II Mińsk Mazowiecki
Victoria Kałuszyn - Zryw Sobolew
Jabłonianka Jabłonna Lacka - Wektra Zbuczyn
Płomień Dębe Wielkie - Fenix Siennica
Miedzanka Miedzna - Tygrys Huta Mińska

Statystyki drużyny

Kalendarium

19

11-2018

pon.

20

11-2018

wtorek

21

11-2018

środa

22

11-2018

czwartek

23

11-2018

piątek

24

11-2018

sobota

25

11-2018

niedziela