GKS Miedzanka Miedzna - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Twoja strona

Logowanie

Fotogaleria

 

SPONSORZY

Gmina Miedzna

 

tekmar

SAMKO

www.salach-rehabilitacja.pl

Miedzanka na Facebooku

 

 

 

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Najnowsza galeria

Miedzanka- Tęcza (2.06.2013r)
Ładowanie...

Losowa galeria

2007
Ładowanie...

Pogoda w Miedznie

 

Ankiety

W jakim dniu (u siebie) powinny być rozgrywane mecze Miedzanki

Zczuba.tv

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 419, wczoraj: 191
ogółem: 1 133 106

statystyki szczegółowe

Sport.pl

regulamin

Buttony

Kontakty

Statystyki drużyny

Czas gry

1. Adrian Supleński
Adrian Supleński 1211 minut
2. Marcin Bierdziński
Marcin Bierdziński 1020 minut
3. Maciej Florczuk
Maciej Florczuk 1008 minut
4. Mateusz Ładosz
Mateusz Ładosz 989 minut
5. Bartłomiej Rytel
Bartłomiej Rytel 954 minut
6. Łukasz Korzeniewski
Łukasz Korzeniewski 946 minut
7. Michał Sakowski
Michał Sakowski 944 minut
8. Damian Wojtyra
Damian Wojtyra 894 minut
9. Piotr Krysiński
Piotr Krysiński 810 minut
10. Kamil Chudzik
Kamil Chudzik 768 minut
11. Łukasz Tarapata
Łukasz Tarapata 753 minut
12. Karol Omelańczuk
Karol Omelańczuk 703 minut
13. Cezary Rytel
Cezary Rytel 687 minut
14. Przemysław Wrzosek
Przemysław Wrzosek 616 minut
15. Łukasz Gzowski
Łukasz Gzowski 566 minut
16. Radosław Walczyk
Radosław Walczyk 504 minut
17. Łukasz Owsianka
Łukasz Owsianka 464 minut
18. Rafał Miąsek
Rafał Miąsek 313 minut
19. Adrian Bala
Adrian Bala 269 minut
20. Patryk Cholewa
Patryk Cholewa 160 minut
21. Tomasz Dębski
Tomasz Dębski 139 minut
22. Michał Chabiera
Michał Chabiera 105 minut
23. Adam Dybowski
Adam Dybowski 20 minut

Barwy

Reklama

Zegar

Najbliższe spotkanie

Miedzanka MiedznaTygrys Huta Mińska
Miedzanka Miedzna   Tygrys Huta Mińska
2019-03-24, 17:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Ostatnie spotkanie

Wektra ZbuczynMiedzanka Miedzna
Wektra Zbuczyn 2:1 Miedzanka Miedzna
2018-11-10, 13:00:00
     
oceny zawodników »

Wyniki

Ostatnia kolejka 16
Płomień Dębe Wielkie Miedzanka Miedzna
Hutnik Huta Czechy 1:0 Tygrys Huta Mińska
Wektra Zbuczyn Fenix Siennica
Zryw Sobolew 3:0 Jabłonianka Jabłonna Lacka
Mazovia II Mińsk Mazowiecki 3:1 Victoria Kałuszyn
Podlasie Sokołów Podlaski 13:1 Kolektyw Oleśnica
Tajfun Jartypory 2:1 Czarni Węgrów
Wilga Miastków Kościelny Naprzód Skórzec

Buttony

Nasz button

 II LIGA

Pogoń Siedlce

IV LIGA

MAZOVIAOrzeł UNin

Liga Okręgowa

Czarni WęgrówPodlasie Sokołów Podlaski

Tajfun JartyporyJabłonianka Jabłonna Lacka

Victoria KałuszynWektra Zbuczyn

Fenix SiennicaTygrys Huta Mińska

Naprzód SkórzecHutnik Huta Czechy

Płomień Dębe WielkieWilga Miastków

Zryw Sobolew

A klasa

Tęcza StanisławówSęp Żelechów

MKS Małkinia

LKS Ostrówek

LKS KrzymoszeJutrzenka Cegłow

Jastrząb Żeliszew

 

Wicher SadowneWatra Mrozy

B klasa

ULKS Gołąbek

Liwia Łochów

mzpnOZPN Siedlce

90 minut

 

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 17
Wilga Miastków Kościelny - Hutnik Huta Czechy
Naprzód Skórzec - Tajfun Jartypory
Czarni Węgrów - Kolektyw Oleśnica
Podlasie Sokołów Podlaski - Mazovia II Mińsk Mazowiecki
Victoria Kałuszyn - Zryw Sobolew
Jabłonianka Jabłonna Lacka - Wektra Zbuczyn
Płomień Dębe Wielkie - Fenix Siennica
Miedzanka Miedzna - Tygrys Huta Mińska

Statystyki drużyny

Kalendarium

19

11-2018

pon.

20

11-2018

wtorek

21

11-2018

środa

22

11-2018

czwartek

23

11-2018

piątek

24

11-2018

sobota

25

11-2018

niedziela