GKS Miedzanka Miedzna - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Twoja strona

Logowanie

Fotogaleria

 

SPONSORZY

Gmina Miedzna

 

tekmar

SAMKO

www.salach-rehabilitacja.pl

Miedzanka na Facebooku

 

 

 

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Najnowsza galeria

Miedzanka- Liwia (30.06.2013r)
Ładowanie...

Losowa galeria

Miedzanka-Wicher Sadowne 25.08.12r.
Ładowanie...

Pogoda w Miedznie

 

Ankiety

W jakim dniu (u siebie) powinny być rozgrywane mecze Miedzanki

Zczuba.tv

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 35, wczoraj: 165
ogółem: 1 046 106

statystyki szczegółowe

Sport.pl

regulamin

Buttony

Kontakty

Statystyki drużyny

Czas gry

1. Tomasz Gmiter
Tomasz Gmiter 1104 minut
2. Piotr Krysiński
Piotr Krysiński 1030 minut
3. Cezary Rytel
Cezary Rytel 1003 minut
4. Adrian Supleński
Adrian Supleński 990 minut
5. Łukasz Korzeniewski
Łukasz Korzeniewski 924 minut
6. Mateusz Ładosz
Mateusz Ładosz 841 minut
7. Marcin Bierdziński
Marcin Bierdziński 810 minut
8. Adam Kajdaniuk
Adam Kajdaniuk 807 minut
9. Karol Omelańczuk
Karol Omelańczuk 776 minut
10. Łukasz Owsianka
Łukasz Owsianka 767 minut
11. Michał Sakowski
Michał Sakowski 715 minut
12. Radosław Walczyk
Radosław Walczyk 566 minut
13. Damian Wojtyra
Damian Wojtyra 554 minut
14. Michał Chabiera
Michał Chabiera 487 minut
15. Bartłomiej Rytel
Bartłomiej Rytel 457 minut
16. Przemysław Wrzosek
Przemysław Wrzosek 422 minut
17. Łukasz Gzowski
Łukasz Gzowski 341 minut
18. Chudzik Kamil
Chudzik Kamil 108 minut
19. Cholewa Patryk
Cholewa Patryk 58 minut
20. Karol Mikołajewski
Karol Mikołajewski 29 minut
21. Kacper Gzowski
Kacper Gzowski 10 minut
22. Kajetan Podgórski
Kajetan Podgórski 5 minut
23. Mateusz Gałązka
Mateusz Gałązka 2 minuty

Barwy

Reklama

Zegar

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Ostatnie spotkanie

LKS OstrówekMiedzanka Miedzna
LKS Ostrówek 5:1 Miedzanka Miedzna
2017-11-12, 13:00:00
     
oceny zawodników »

Wyniki

Ostatnia kolejka 13
LKS Ostrówek 5:1 Miedzanka Miedzna
Kosovia Kosów Lacki 3:0 Grodzisk Krzymosze
Jutrzenka Cegłów 1:4 Tygrys Huta Mińska
Świt Barcząca 3:5 Tęcza Korczew
Tęcza Stanisławów 1:3 MKS Małkinia
Jastrząb Żeliszew 8:3 Błękitni Stoczek
Polonez Mordy 8:3 Nojszewianka Dobre

Buttony

Nasz button

 I LIGA

Pogoń Siedlce

IV LIGA

MAZOVIANaprzód Skórzec

Liga Okręgowa

Czarni WęgrówPodlasie Sokołów Podlaski

Tajfun JartyporyWatra Mrozy

Jabłonianka Jabłonna LackaVictoria Kałuszyn

Fenix SiennicaHutnik Huta Czechy

Orzeł UNinZryw Sobolew

Płomień Dębe WielkieWilga Miastków

Wektra ZbuczynSęp Żelechów

A klasa

Tęcza StanisławówTygrys Huta Mińska

MKS Małkinia

LKS Ostrówek

LKS KrzymoszeJutrzenka Cegłow

Jastrząb Żeliszew

 

B klasa

Wicher Sadowne

ULKS Gołąbek

Liwia Łochów

mzpnOZPN Siedlce

90 minut

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 14

Statystyki drużyny

Kalendarium

24

01-2018

środa

25

01-2018

czwartek

26

01-2018

piątek

27

01-2018

sobota

28

01-2018

niedziela

29

01-2018

pon.

30

01-2018

wtorek