GKS Miedzanka Miedzna - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Twoja strona

Logowanie

Fotogaleria

 

SPONSORZY

Gmina Miedzna

 

tekmar

SAMKO

www.salach-rehabilitacja.pl

Miedzanka na Facebooku

 

 

 

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Najnowsza galeria

Miedzanka- Tęcza (2.06.2013r)
Ładowanie...

Losowa galeria

2007
Ładowanie...

Pogoda w Miedznie

 

Ankiety

W jakim dniu (u siebie) powinny być rozgrywane mecze Miedzanki

Zczuba.tv

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 421, wczoraj: 191
ogółem: 1 133 108

statystyki szczegółowe

Sport.pl

regulamin

Buttony

Kontakty

sezon 1996-1997 VI Liga

 

Źródło: www.victoria.kaluszyn.org

Barwy

Reklama

Zegar

Najbliższe spotkanie

Miedzanka MiedznaTygrys Huta Mińska
Miedzanka Miedzna   Tygrys Huta Mińska
2019-03-24, 17:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Ostatnie spotkanie

Wektra ZbuczynMiedzanka Miedzna
Wektra Zbuczyn 2:1 Miedzanka Miedzna
2018-11-10, 13:00:00
     
oceny zawodników »

Wyniki

Ostatnia kolejka 16
Płomień Dębe Wielkie Miedzanka Miedzna
Hutnik Huta Czechy 1:0 Tygrys Huta Mińska
Wektra Zbuczyn Fenix Siennica
Zryw Sobolew 3:0 Jabłonianka Jabłonna Lacka
Mazovia II Mińsk Mazowiecki 3:1 Victoria Kałuszyn
Podlasie Sokołów Podlaski 13:1 Kolektyw Oleśnica
Tajfun Jartypory 2:1 Czarni Węgrów
Wilga Miastków Kościelny Naprzód Skórzec

Buttony

Nasz button

 II LIGA

Pogoń Siedlce

IV LIGA

MAZOVIAOrzeł UNin

Liga Okręgowa

Czarni WęgrówPodlasie Sokołów Podlaski

Tajfun JartyporyJabłonianka Jabłonna Lacka

Victoria KałuszynWektra Zbuczyn

Fenix SiennicaTygrys Huta Mińska

Naprzód SkórzecHutnik Huta Czechy

Płomień Dębe WielkieWilga Miastków

Zryw Sobolew

A klasa

Tęcza StanisławówSęp Żelechów

MKS Małkinia

LKS Ostrówek

LKS KrzymoszeJutrzenka Cegłow

Jastrząb Żeliszew

 

Wicher SadowneWatra Mrozy

B klasa

ULKS Gołąbek

Liwia Łochów

mzpnOZPN Siedlce

90 minut

 

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 17
Wilga Miastków Kościelny - Hutnik Huta Czechy
Naprzód Skórzec - Tajfun Jartypory
Czarni Węgrów - Kolektyw Oleśnica
Podlasie Sokołów Podlaski - Mazovia II Mińsk Mazowiecki
Victoria Kałuszyn - Zryw Sobolew
Jabłonianka Jabłonna Lacka - Wektra Zbuczyn
Płomień Dębe Wielkie - Fenix Siennica
Miedzanka Miedzna - Tygrys Huta Mińska

Statystyki drużyny

Kalendarium

19

11-2018

pon.

20

11-2018

wtorek

21

11-2018

środa

22

11-2018

czwartek

23

11-2018

piątek

24

11-2018

sobota

25

11-2018

niedziela