GKS Miedzanka Miedzna - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • Aktualności:
  • 2018-10-11 Zwycięstwo w lokalnych Derbach
  • 2018-10-04 W sobotę z Wilgą
  • 2018-09-27 Wyjazd do Skórca
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Podlasie Sokołów Podlaski - Hutnik Huta Czechy 0:1
  • Czarni Węgrów - Victoria Kałuszyn 2:1
  • Naprzód Skórzec - Jabłonianka Jabłonna Lacka 2:1
  • Wilga Miastków Kościelny - Fenix Siennica 0:1
  • Tajfun Jartypory - Miedzanka Miedzna 0:4
  • Kolektyw Oleśnica - Tygrys Huta Mińska 1:1
  • Mazovia II Mińsk Mazowiecki - Płomień Dębe Wielkie 2:2
  • Zryw Sobolew - Wektra Zbuczyn 4:4
  •        

Twoja strona

Logowanie

Fotogaleria

 

SPONSORZY

Gmina Miedzna

 

tekmar

SAMKO

www.salach-rehabilitacja.pl

Miedzanka na Facebooku

 

 

 

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Najnowsza galeria

Miedzanka- Tęcza (2.06.2013r)
Ładowanie...

Losowa galeria

Zdjęcia grupowe Miedzanki
Ładowanie...

Pogoda w Miedznie

 

Ankiety

W jakim dniu (u siebie) powinny być rozgrywane mecze Miedzanki

Zczuba.tv

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 101, wczoraj: 244
ogółem: 1 123 222

statystyki szczegółowe

Sport.pl

regulamin

Buttony

Kontakty

Kadra Seniorów

Kadra - statystyki dla spotkań ligowych

Zdjęcie kadry

Kliknij na nazwisko gracza, by uzyskać szczegółowe informacje.
Aby posortować tabelę wg wybranego kryterium - kliknij w tytuł kolumny.
Lp. Imię i nazwisko Pozycja Me. Br. As. Z.M. ??ta kartka czerwona kartka Łącznie
czas gry
Czas gry
/mecz
1. Adrian Supleński bramkarz 10 0 0 0 2 0 856 86
2. Tomasz Dębski bramkarz 2 0 0 0 0 0 134 67
3. Bartłomiej Gąsior bramkarz 0 0 0 0 0 0 0 0
4. Adrian Bala obrońca 6 0 0 0 0 0 269 45
5. Marcin Bierdziński obrońca 8 0 0 0 0 0 720 90
6. Łukasz Korzeniewski obrońca 8 0 1 0 2 0 676 85
7. Michał Sakowski obrońca 8 0 0 0 0 0 674 85
8. Damian Wojtyra obrońca 8 0 0 0 1 0 534 67
9. Przemysław Wrzosek obrońca 7 0 0 0 2 0 380 55
10. Łukasz Gzowski obrońca/pomocnik 7 1 0 0 1 0 553 79
11. Radosław Walczyk obrońca/pomocnik 5 0 1 0 1 0 375 75
12. Michał Chabiera pomocnik 4 0 0 0 0 0 105 27
13. Kamil Chudzik pomocnik 10 0 0 0 0 0 656 66
14. Mateusz Ładosz pomocnik 9 0 1 0 2 0 629 70
15. Karol Omelańczuk pomocnik 7 0 0 0 2 0 463 67
16. Cezary Rytel pomocnik 6 1 0 0 1 0 452 76
17. Bartłomiej Rytel pomocnik 8 0 0 0 4 0 594 75
18. Łukasz Tarapata pomocnik 10 0 0 0 1 0 448 45
19. Maciej Florczuk pomocnik 11 3 3 0 0 0 898 82
20. Rafał Miąsek pomocnik 5 1 1 0 0 0 283 57
21. Adam Dybowski pomocnik 2 0 0 0 0 0 15 8
22. Patryk Cholewa pomocnik/napastnik 6 0 0 0 0 0 160 27
23. Piotr Krysiński napastnik 7 5 1 0 4 0 630 90
24. Łukasz Owsianka napastnik 7 0 0 0 0 0 379 55

Sztab szkoleniowy

Barwy

Reklama

Zegar

Najbliższe spotkanie

Miedzanka MiedznaKolektyw Oleśnica
Miedzanka Miedzna   Kolektyw Oleśnica
2018-10-20, 13:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Ostatnie spotkanie

Tajfun JartyporyMiedzanka Miedzna
Tajfun Jartypory 0:4 Miedzanka Miedzna
2018-10-14, 15:00:00
     
oceny zawodników »

Wyniki

Ostatnia kolejka 11
Podlasie Sokołów Podlaski 0:1 Hutnik Huta Czechy
Czarni Węgrów 2:1 Victoria Kałuszyn
Naprzód Skórzec 2:1 Jabłonianka Jabłonna Lacka
Wilga Miastków Kościelny 0:1 Fenix Siennica
Tajfun Jartypory 0:4 Miedzanka Miedzna
Kolektyw Oleśnica 1:1 Tygrys Huta Mińska
Mazovia II Mińsk Mazowiecki 2:2 Płomień Dębe Wielkie
Zryw Sobolew 4:4 Wektra Zbuczyn

Buttony

Nasz button

 II LIGA

Pogoń Siedlce

IV LIGA

MAZOVIAOrzeł UNin

Liga Okręgowa

Czarni WęgrówPodlasie Sokołów Podlaski

Tajfun JartyporyJabłonianka Jabłonna Lacka

Victoria KałuszynWektra Zbuczyn

Fenix SiennicaTygrys Huta Mińska

Naprzód SkórzecHutnik Huta Czechy

Płomień Dębe WielkieWilga Miastków

Zryw Sobolew

A klasa

Tęcza StanisławówSęp Żelechów

MKS Małkinia

LKS Ostrówek

LKS KrzymoszeJutrzenka Cegłow

Jastrząb Żeliszew

 

Wicher SadowneWatra Mrozy

B klasa

ULKS Gołąbek

Liwia Łochów

mzpnOZPN Siedlce

90 minut

 

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 12
Hutnik Huta Czechy - Wektra Zbuczyn
Płomień Dębe Wielkie - Zryw Sobolew
Tygrys Huta Mińska - Mazovia II Mińsk Mazowiecki
Miedzanka Miedzna - Kolektyw Oleśnica
Fenix Siennica - Tajfun Jartypory
Jabłonianka Jabłonna Lacka - Wilga Miastków Kościelny
Victoria Kałuszyn - Naprzód Skórzec
Podlasie Sokołów Podlaski - Czarni Węgrów

Statystyki drużyny

Kalendarium

16

10-2018

wtorek

17

10-2018

środa

18

10-2018

czwartek

19

10-2018

piątek

20

10-2018

sobota

21

10-2018

niedziela

22

10-2018

pon.