GKS Miedzanka Miedzna - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • Aktualności:
  • 2018-09-20 W sobotę z Czarnymi
  • 2018-09-13 Wyjazdowy mecz z Podlasiem
  • 2018-09-07 Porażka z Victorią
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Hutnik Huta Czechy - Mazovia II Mińsk Mazowiecki 3:0
  • Zryw Sobolew - Kolektyw Oleśnica 1:2
  • Wektra Zbuczyn - Tajfun Jartypory 4:0
  • Płomień Dębe Wielkie - Wilga Miastków Kościelny 5:0
  • Tygrys Huta Mińska - Naprzód Skórzec 1:2
  • Miedzanka Miedzna - Czarni Węgrów 0:1
  • Fenix Siennica - Podlasie Sokołów Podlaski 0:3
  • Jabłonianka Jabłonna Lacka - Victoria Kałuszyn 4:0
  •        

Twoja strona

Logowanie

Fotogaleria

 

SPONSORZY

Gmina Miedzna

 

tekmar

SAMKO

www.salach-rehabilitacja.pl

Miedzanka na Facebooku

 

 

 

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Najnowsza galeria

Miedzanka- Tęcza (2.06.2013r)
Ładowanie...

Losowa galeria

Miedzanka- ULKS Gołąbek 22.04.12
Ładowanie...

Pogoda w Miedznie

 

Ankiety

W jakim dniu (u siebie) powinny być rozgrywane mecze Miedzanki

Zczuba.tv

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 376, wczoraj: 227
ogółem: 1 117 235

statystyki szczegółowe

Sport.pl

regulamin

Buttony

Kontakty

Kadra

Kadra - statystyki dla spotkań ligowych

Zdjęcie kadry

Kliknij na nazwisko gracza, by uzyskać szczegółowe informacje.
Aby posortować tabelę wg wybranego kryterium - kliknij w tytuł kolumny.
Lp. Imię i nazwisko Pozycja Me. Br. As. Z.M. ??ta kartka czerwona kartka Łącznie
czas gry
Czas gry
/mecz
1. Adrian Supleński bramkarz 7 0 0 0 1 0 630 90
2. Tomasz Dębski bramkarz 1 0 0 0 0 0 90 90
3. Bartłomiej Gąsior bramkarz 0 0 0 0 0 0 0 0
4. Adrian Bala obrońca 5 0 0 0 0 0 249 50
5. Marcin Bierdziński obrońca 5 0 0 0 0 0 450 90
6. Łukasz Korzeniewski obrońca 6 0 0 0 1 0 496 83
7. Michał Sakowski obrońca 7 0 0 0 0 0 584 84
8. Damian Wojtyra obrońca 6 0 0 0 1 0 379 64
9. Przemysław Wrzosek obrońca 4 0 0 0 1 0 167 42
10. Łukasz Gzowski obrońca/pomocnik 5 0 0 0 0 0 373 75
11. Radosław Walczyk obrońca/pomocnik 5 0 1 0 1 0 375 75
12. Michał Chabiera pomocnik 4 0 0 0 0 0 105 27
13. Kamil Chudzik pomocnik 8 0 0 0 0 0 551 69
14. Mateusz Ładosz pomocnik 6 0 0 0 1 0 359 60
15. Karol Omelańczuk pomocnik 5 0 0 0 2 0 358 72
16. Cezary Rytel pomocnik 4 0 0 0 0 0 292 73
17. Bartłomiej Rytel pomocnik 6 0 0 0 3 0 429 72
18. Łukasz Tarapata pomocnik 8 0 0 0 0 0 268 34
19. Maciej Florczuk pomocnik 8 0 0 0 0 0 658 83
20. Rafał Miąsek pomocnik 4 1 0 0 0 0 193 49
21. Adam Dybowski pomocnik 1 0 0 0 0 0 15 15
22. Patryk Cholewa pomocnik/napastnik 4 0 0 0 0 0 120 30
23. Piotr Krysiński napastnik 5 2 1 0 1 0 450 90
24. Łukasz Owsianka napastnik 6 0 0 0 0 0 322 54

Sztab szkoleniowy

Barwy

Reklama

Zegar

Najbliższe spotkanie

Naprzód SkórzecMiedzanka Miedzna
Naprzód Skórzec   Miedzanka Miedzna
2018-09-30, 16:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Ostatnie spotkanie

Miedzanka MiedznaCzarni Węgrów
Miedzanka Miedzna 0:1 Czarni Węgrów
2018-09-22, 16:00:00
     
oceny zawodników »

Wyniki

Ostatnia kolejka 8
Hutnik Huta Czechy 3:0 Mazovia II Mińsk Mazowiecki
Zryw Sobolew 1:2 Kolektyw Oleśnica
Wektra Zbuczyn 4:0 Tajfun Jartypory
Płomień Dębe Wielkie 5:0 Wilga Miastków Kościelny
Tygrys Huta Mińska 1:2 Naprzód Skórzec
Miedzanka Miedzna 0:1 Czarni Węgrów
Fenix Siennica 0:3 Podlasie Sokołów Podlaski
Jabłonianka Jabłonna Lacka 4:0 Victoria Kałuszyn

Buttony

Nasz button

 II LIGA

Pogoń Siedlce

IV LIGA

MAZOVIAOrzeł UNin

Liga Okręgowa

Czarni WęgrówPodlasie Sokołów Podlaski

Tajfun JartyporyJabłonianka Jabłonna Lacka

Victoria KałuszynWektra Zbuczyn

Fenix SiennicaTygrys Huta Mińska

Naprzód SkórzecHutnik Huta Czechy

Płomień Dębe WielkieWilga Miastków

Zryw Sobolew

A klasa

Tęcza StanisławówSęp Żelechów

MKS Małkinia

LKS Ostrówek

LKS KrzymoszeJutrzenka Cegłow

Jastrząb Żeliszew

 

Wicher SadowneWatra Mrozy

B klasa

ULKS Gołąbek

Liwia Łochów

mzpnOZPN Siedlce

90 minut

 

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 9
Victoria Kałuszyn - Hutnik Huta Czechy
Podlasie Sokołów Podlaski - Jabłonianka Jabłonna Lacka
Czarni Węgrów - Fenix Siennica
Naprzód Skórzec - Miedzanka Miedzna
Wilga Miastków Kościelny - Tygrys Huta Mińska
Tajfun Jartypory - Płomień Dębe Wielkie
Kolektyw Oleśnica - Wektra Zbuczyn
Mazovia II Mińsk Mazowiecki - Zryw Sobolew

Statystyki drużyny

Kalendarium

25

09-2018

wtorek

26

09-2018

środa

27

09-2018

czwartek

28

09-2018

piątek

29

09-2018

sobota

30

09-2018

niedziela

01

10-2018

pon.