GKS Miedzanka Miedzna - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • Aktualności:
  • 2018-09-20 W sobotę z Czarnymi
  • 2018-09-13 Wyjazdowy mecz z Podlasiem
  • 2018-09-07 Porażka z Victorią
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Hutnik Huta Czechy - Mazovia II Mińsk Mazowiecki 3:0
  • Zryw Sobolew - Kolektyw Oleśnica 1:2
  • Wektra Zbuczyn - Tajfun Jartypory 4:0
  • Płomień Dębe Wielkie - Wilga Miastków Kościelny 5:0
  • Tygrys Huta Mińska - Naprzód Skórzec 1:2
  • Miedzanka Miedzna - Czarni Węgrów 0:1
  • Fenix Siennica - Podlasie Sokołów Podlaski 0:3
  • Jabłonianka Jabłonna Lacka - Victoria Kałuszyn 4:0
  •        

Twoja strona

Logowanie

Fotogaleria

 

SPONSORZY

Gmina Miedzna

 

tekmar

SAMKO

www.salach-rehabilitacja.pl

Miedzanka na Facebooku

 

 

 

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Najnowsza galeria

Miedzanka- Tęcza (2.06.2013r)
Ładowanie...

Losowa galeria

Miedzanka-ULKS Gołąbek (15-09-12r.)
Ładowanie...

Pogoda w Miedznie

 

Ankiety

W jakim dniu (u siebie) powinny być rozgrywane mecze Miedzanki

Zczuba.tv

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 317, wczoraj: 227
ogółem: 1 117 176

statystyki szczegółowe

Sport.pl

regulamin

Buttony

Kontakty

terminarz rozgrywek

 

 

Barwy

Reklama

Zegar

Najbliższe spotkanie

Naprzód SkórzecMiedzanka Miedzna
Naprzód Skórzec   Miedzanka Miedzna
2018-09-30, 16:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Ostatnie spotkanie

Miedzanka MiedznaCzarni Węgrów
Miedzanka Miedzna 0:1 Czarni Węgrów
2018-09-22, 16:00:00
     
oceny zawodników »

Wyniki

Ostatnia kolejka 8
Hutnik Huta Czechy 3:0 Mazovia II Mińsk Mazowiecki
Zryw Sobolew 1:2 Kolektyw Oleśnica
Wektra Zbuczyn 4:0 Tajfun Jartypory
Płomień Dębe Wielkie 5:0 Wilga Miastków Kościelny
Tygrys Huta Mińska 1:2 Naprzód Skórzec
Miedzanka Miedzna 0:1 Czarni Węgrów
Fenix Siennica 0:3 Podlasie Sokołów Podlaski
Jabłonianka Jabłonna Lacka 4:0 Victoria Kałuszyn

Buttony

Nasz button

 II LIGA

Pogoń Siedlce

IV LIGA

MAZOVIAOrzeł UNin

Liga Okręgowa

Czarni WęgrówPodlasie Sokołów Podlaski

Tajfun JartyporyJabłonianka Jabłonna Lacka

Victoria KałuszynWektra Zbuczyn

Fenix SiennicaTygrys Huta Mińska

Naprzód SkórzecHutnik Huta Czechy

Płomień Dębe WielkieWilga Miastków

Zryw Sobolew

A klasa

Tęcza StanisławówSęp Żelechów

MKS Małkinia

LKS Ostrówek

LKS KrzymoszeJutrzenka Cegłow

Jastrząb Żeliszew

 

Wicher SadowneWatra Mrozy

B klasa

ULKS Gołąbek

Liwia Łochów

mzpnOZPN Siedlce

90 minut

 

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 9
Victoria Kałuszyn - Hutnik Huta Czechy
Podlasie Sokołów Podlaski - Jabłonianka Jabłonna Lacka
Czarni Węgrów - Fenix Siennica
Naprzód Skórzec - Miedzanka Miedzna
Wilga Miastków Kościelny - Tygrys Huta Mińska
Tajfun Jartypory - Płomień Dębe Wielkie
Kolektyw Oleśnica - Wektra Zbuczyn
Mazovia II Mińsk Mazowiecki - Zryw Sobolew

Statystyki drużyny

Kalendarium

25

09-2018

wtorek

26

09-2018

środa

27

09-2018

czwartek

28

09-2018

piątek

29

09-2018

sobota

30

09-2018

niedziela

01

10-2018

pon.