GKS Miedzanka Miedzna - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • Aktualności:
  • 2018-09-20 W sobotę z Czarnymi
  • 2018-09-13 Wyjazdowy mecz z Podlasiem
  • 2018-09-07 Porażka z Victorią
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Hutnik Huta Czechy - Mazovia II Mińsk Mazowiecki 3:0
  • Zryw Sobolew - Kolektyw Oleśnica 1:2
  • Wektra Zbuczyn - Tajfun Jartypory 4:0
  • Płomień Dębe Wielkie - Wilga Miastków Kościelny 5:0
  • Tygrys Huta Mińska - Naprzód Skórzec 1:2
  • Miedzanka Miedzna - Czarni Węgrów 0:1
  • Fenix Siennica - Podlasie Sokołów Podlaski 0:3
  • Jabłonianka Jabłonna Lacka - Victoria Kałuszyn 4:0
  •        

Twoja strona

Logowanie

Fotogaleria

 

SPONSORZY

Gmina Miedzna

 

tekmar

SAMKO

www.salach-rehabilitacja.pl

Miedzanka na Facebooku

 

 

 

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Najnowsza galeria

Miedzanka- Tęcza (2.06.2013r)
Ładowanie...

Losowa galeria

Miedzanka-ULKS Gołąbek (15-09-12r.)
Ładowanie...

Pogoda w Miedznie

 

Ankiety

W jakim dniu (u siebie) powinny być rozgrywane mecze Miedzanki

Zczuba.tv

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 331, wczoraj: 227
ogółem: 1 117 190

statystyki szczegółowe

Sport.pl

regulamin

Buttony

Kontakty

Statystyki drużyn

Informacje o drużynie: Świt Barcząca

herb brak wprowadzonych informacji o drużynie

Statystyki zbiorcze drużyny

  Mecze Wygrane Remisy Porażki Pkt. Bramki Bilans
WSZYSTKIE SPOTKANIA 26 6 4 16 22 46-80 -34
SPOTKANIA U SIEBIE 13 3 2 8 11 24-41 -17
SPOTKANIA WYJAZDOWE 13 3 2 8 11 22-39 -17


Statystyki spotkań drużyny

Kolejka Gospodarz Gość Wynik
1 Tygrys Huta Mińska Świt Barcząca 4:3
2 Świt Barcząca Grodzisk Krzymosze 2:2
3 LKS Ostrówek Świt Barcząca 4:0
4 Świt Barcząca Kosovia Kosów Lacki 2:1
5 Jutrzenka Cegłów Świt Barcząca 2:3
6 Miedzanka Miedzna Świt Barcząca 4:2
7 Świt Barcząca Tęcza Stanisławów 2:2
8 Jastrząb Żeliszew Świt Barcząca 0:0
9 Świt Barcząca Polonez Mordy 5:2
10 Nojszewianka Dobre Świt Barcząca 5:5
11 Świt Barcząca Błękitni Stoczek 1:3
12 MKS Małkinia Świt Barcząca 4:1
13 Świt Barcząca Tęcza Korczew 3:5
14 Świt Barcząca Tygrys Huta Mińska 0:5
15 Grodzisk Krzymosze Świt Barcząca 1:0
16 Świt Barcząca LKS Ostrówek 1:5
17 Kosovia Kosów Lacki Świt Barcząca 8:0
18 Świt Barcząca Jutrzenka Cegłów 1:2
19 Świt Barcząca Miedzanka Miedzna 2:3
20 Tęcza Stanisławów Świt Barcząca 1:2
21 Świt Barcząca Jastrząb Żeliszew 2:6
22 Polonez Mordy Świt Barcząca 3:1
23 Świt Barcząca Nojszewianka Dobre 2:1
24 Błękitni Stoczek Świt Barcząca 1:0
25 Świt Barcząca MKS Małkinia 1:4
26 Tęcza Korczew Świt Barcząca 2:5


Statystyki bramek

  Wszystkie U siebie Na wyjeździe
  Ilość Średnia Ilość Średnia Ilość Średnia
Strzelone gole 46 1.77 24 1.85 22 1.69
Stracone bramki 80 3.08 41 3.15 39 3.00


Podsumowanie drużyny

  Zwycięstwa Remisy Porażki Bramki
RAZEM 6 (23.08%) 4 (15.38%) 16 (61.54%) 46 - 80 [-34]
U SIEBIE 3 (23.08%) 2 (15.38%) 8 (61.54%) 24 - 41 [-17]
WYJAZD 3 (23.08%) 2 (15.38%) 8 (61.54%) 22 - 39 [-17]


Barwy

Reklama

Zegar

Najbliższe spotkanie

Naprzód SkórzecMiedzanka Miedzna
Naprzód Skórzec   Miedzanka Miedzna
2018-09-30, 16:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Ostatnie spotkanie

Miedzanka MiedznaCzarni Węgrów
Miedzanka Miedzna 0:1 Czarni Węgrów
2018-09-22, 16:00:00
     
oceny zawodników »

Wyniki

Ostatnia kolejka 8
Hutnik Huta Czechy 3:0 Mazovia II Mińsk Mazowiecki
Zryw Sobolew 1:2 Kolektyw Oleśnica
Wektra Zbuczyn 4:0 Tajfun Jartypory
Płomień Dębe Wielkie 5:0 Wilga Miastków Kościelny
Tygrys Huta Mińska 1:2 Naprzód Skórzec
Miedzanka Miedzna 0:1 Czarni Węgrów
Fenix Siennica 0:3 Podlasie Sokołów Podlaski
Jabłonianka Jabłonna Lacka 4:0 Victoria Kałuszyn

Buttony

Nasz button

 II LIGA

Pogoń Siedlce

IV LIGA

MAZOVIAOrzeł UNin

Liga Okręgowa

Czarni WęgrówPodlasie Sokołów Podlaski

Tajfun JartyporyJabłonianka Jabłonna Lacka

Victoria KałuszynWektra Zbuczyn

Fenix SiennicaTygrys Huta Mińska

Naprzód SkórzecHutnik Huta Czechy

Płomień Dębe WielkieWilga Miastków

Zryw Sobolew

A klasa

Tęcza StanisławówSęp Żelechów

MKS Małkinia

LKS Ostrówek

LKS KrzymoszeJutrzenka Cegłow

Jastrząb Żeliszew

 

Wicher SadowneWatra Mrozy

B klasa

ULKS Gołąbek

Liwia Łochów

mzpnOZPN Siedlce

90 minut

 

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 9
Victoria Kałuszyn - Hutnik Huta Czechy
Podlasie Sokołów Podlaski - Jabłonianka Jabłonna Lacka
Czarni Węgrów - Fenix Siennica
Naprzód Skórzec - Miedzanka Miedzna
Wilga Miastków Kościelny - Tygrys Huta Mińska
Tajfun Jartypory - Płomień Dębe Wielkie
Kolektyw Oleśnica - Wektra Zbuczyn
Mazovia II Mińsk Mazowiecki - Zryw Sobolew

Statystyki drużyny

Kalendarium

25

09-2018

wtorek

26

09-2018

środa

27

09-2018

czwartek

28

09-2018

piątek

29

09-2018

sobota

30

09-2018

niedziela

01

10-2018

pon.