GKS Miedzanka Miedzna - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • Aktualności:
  • 2018-09-20 W sobotę z Czarnymi
  • 2018-09-13 Wyjazdowy mecz z Podlasiem
  • 2018-09-07 Porażka z Victorią
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Hutnik Huta Czechy - Mazovia II Mińsk Mazowiecki 3:0
  • Zryw Sobolew - Kolektyw Oleśnica 1:2
  • Wektra Zbuczyn - Tajfun Jartypory 4:0
  • Płomień Dębe Wielkie - Wilga Miastków Kościelny 5:0
  • Tygrys Huta Mińska - Naprzód Skórzec 1:2
  • Miedzanka Miedzna - Czarni Węgrów 0:1
  • Fenix Siennica - Podlasie Sokołów Podlaski 0:3
  • Jabłonianka Jabłonna Lacka - Victoria Kałuszyn 4:0
  •        

Twoja strona

Logowanie

Fotogaleria

 

SPONSORZY

Gmina Miedzna

 

tekmar

SAMKO

www.salach-rehabilitacja.pl

Miedzanka na Facebooku

 

 

 

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Najnowsza galeria

Miedzanka- Tęcza (2.06.2013r)
Ładowanie...

Losowa galeria

Miedzanka-ULKS Gołąbek (15-09-12r.)
Ładowanie...

Pogoda w Miedznie

 

Ankiety

W jakim dniu (u siebie) powinny być rozgrywane mecze Miedzanki

Zczuba.tv

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 341, wczoraj: 227
ogółem: 1 117 200

statystyki szczegółowe

Sport.pl

regulamin

Buttony

Kontakty

Statystyki drużyn

Informacje o drużynie: MKS Małkinia

herb brak wprowadzonych informacji o drużynie

Statystyki zbiorcze drużyny

  Mecze Wygrane Remisy Porażki Pkt. Bramki Bilans
WSZYSTKIE SPOTKANIA 25 14 3 8 45 71-49 22
SPOTKANIA U SIEBIE 13 10 2 1 32 42-19 23
SPOTKANIA WYJAZDOWE 12 4 1 7 13 29-30 -1


Statystyki spotkań drużyny

Kolejka Gospodarz Gość Wynik
1 MKS Małkinia Jastrząb Żeliszew 3:2
2 Polonez Mordy MKS Małkinia 1:2
3 MKS Małkinia Nojszewianka Dobre 7:2
4 Błękitni Stoczek MKS Małkinia 0:9
5 MKS Małkinia Miedzanka Miedzna 0:3
6 MKS Małkinia Tęcza Korczew 3:1
7 Tygrys Huta Mińska MKS Małkinia 1:0
8 MKS Małkinia Grodzisk Krzymosze 0:0
9 LKS Ostrówek MKS Małkinia 5:0
10 MKS Małkinia Kosovia Kosów Lacki 3:2
12 MKS Małkinia Świt Barcząca 4:1
13 Tęcza Stanisławów MKS Małkinia 1:3
14 Jastrząb Żeliszew MKS Małkinia 3:0
15 MKS Małkinia Polonez Mordy 3:1
16 Nojszewianka Dobre MKS Małkinia 3:2
17 MKS Małkinia Błękitni Stoczek 8:3
18 Miedzanka Miedzna MKS Małkinia 3:2
19 Tęcza Korczew MKS Małkinia 6:3
20 MKS Małkinia Tygrys Huta Mińska 2:1
21 Grodzisk Krzymosze MKS Małkinia 3:1
22 MKS Małkinia LKS Ostrówek 2:2
23 Kosovia Kosów Lacki MKS Małkinia 3:3
24 MKS Małkinia Jutrzenka Cegłów 4:1
25 Świt Barcząca MKS Małkinia 1:4
26 MKS Małkinia Tęcza Stanisławów 3:0


Statystyki bramek

  Wszystkie U siebie Na wyjeździe
  Ilość Średnia Ilość Średnia Ilość Średnia
Strzelone gole 71 2.84 42 3.23 29 2.42
Stracone bramki 49 1.96 19 1.46 30 2.50


Podsumowanie drużyny

  Zwycięstwa Remisy Porażki Bramki
RAZEM 14 (56.00%) 3 (12.00%) 8 (32.00%) 71 - 49 [22]
U SIEBIE 10 (76.92%) 2 (15.38%) 1 (7.69%) 42 - 19 [23]
WYJAZD 4 (33.33%) 1 (8.33%) 7 (58.33%) 29 - 30 [-1]


Barwy

Reklama

Zegar

Najbliższe spotkanie

Naprzód SkórzecMiedzanka Miedzna
Naprzód Skórzec   Miedzanka Miedzna
2018-09-30, 16:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Ostatnie spotkanie

Miedzanka MiedznaCzarni Węgrów
Miedzanka Miedzna 0:1 Czarni Węgrów
2018-09-22, 16:00:00
     
oceny zawodników »

Wyniki

Ostatnia kolejka 8
Hutnik Huta Czechy 3:0 Mazovia II Mińsk Mazowiecki
Zryw Sobolew 1:2 Kolektyw Oleśnica
Wektra Zbuczyn 4:0 Tajfun Jartypory
Płomień Dębe Wielkie 5:0 Wilga Miastków Kościelny
Tygrys Huta Mińska 1:2 Naprzód Skórzec
Miedzanka Miedzna 0:1 Czarni Węgrów
Fenix Siennica 0:3 Podlasie Sokołów Podlaski
Jabłonianka Jabłonna Lacka 4:0 Victoria Kałuszyn

Buttony

Nasz button

 II LIGA

Pogoń Siedlce

IV LIGA

MAZOVIAOrzeł UNin

Liga Okręgowa

Czarni WęgrówPodlasie Sokołów Podlaski

Tajfun JartyporyJabłonianka Jabłonna Lacka

Victoria KałuszynWektra Zbuczyn

Fenix SiennicaTygrys Huta Mińska

Naprzód SkórzecHutnik Huta Czechy

Płomień Dębe WielkieWilga Miastków

Zryw Sobolew

A klasa

Tęcza StanisławówSęp Żelechów

MKS Małkinia

LKS Ostrówek

LKS KrzymoszeJutrzenka Cegłow

Jastrząb Żeliszew

 

Wicher SadowneWatra Mrozy

B klasa

ULKS Gołąbek

Liwia Łochów

mzpnOZPN Siedlce

90 minut

 

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 9
Victoria Kałuszyn - Hutnik Huta Czechy
Podlasie Sokołów Podlaski - Jabłonianka Jabłonna Lacka
Czarni Węgrów - Fenix Siennica
Naprzód Skórzec - Miedzanka Miedzna
Wilga Miastków Kościelny - Tygrys Huta Mińska
Tajfun Jartypory - Płomień Dębe Wielkie
Kolektyw Oleśnica - Wektra Zbuczyn
Mazovia II Mińsk Mazowiecki - Zryw Sobolew

Statystyki drużyny

Kalendarium

25

09-2018

wtorek

26

09-2018

środa

27

09-2018

czwartek

28

09-2018

piątek

29

09-2018

sobota

30

09-2018

niedziela

01

10-2018

pon.