GKS Miedzanka Miedzna - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Twoja strona

Logowanie

Fotogaleria

 

SPONSORZY

Gmina Miedzna

 

tekmar

SAMKO

www.salach-rehabilitacja.pl

Miedzanka na Facebooku

 

 

 

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Najnowsza galeria

Miedzanka- Liwia (30.06.2013r)
Ładowanie...

Losowa galeria

Miedzanka-Wicher Sadowne 25.08.12r.
Ładowanie...

Pogoda w Miedznie

 

Ankiety

W jakim dniu (u siebie) powinny być rozgrywane mecze Miedzanki

Zczuba.tv

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 51, wczoraj: 165
ogółem: 1 046 122

statystyki szczegółowe

Sport.pl

regulamin

Buttony

Kontakty

Witamy

witamy

 

Oldboye i niezrzeszeni grają w piątek o godz. 19:00 (hala) 

Aktualności

Turniej o Puchar Wójta Gminy Miedzna

  • autor: miedzenski, 2018-01-22 20:22

Dnia 21 stycznia odbył się XV Halowy Turniej Piłki Nożnej O Puchar Wójta Gminy Miedzna Janusza Rutkowskiego

Do turnieju zgłosiło się 5 drużyn z terenu Gminy Miedzna: Czarni Wrotnów, Miedzanka Miedzna, Oldboye Miedzna, Młodzi Miedzna, Miedzanka Junior. Królem strzelców został Sebastian Panufnik (Czarni Wrotnów).

Podczas turnieju  zbierane były  pieniądze na rzecz skutecznego leczenia 30-letniego Łukasza  Batorowicza mieszkańca Miedzny.

wyniki i tabela w rozwinięciu....


Podziękowania dla sponsorów Miedzanki

  • autor: Admini, 2017-11-29 18:27

SERDECZNE PODZIĘKOWANIA DLA:

Urzędu Gminy Miedzna
firmy AXAN
firmy POLSERO
firmy WIKRUSZ
firmy TOPAZ
firmy TEKMAR
firmy SAMKO
firmy DOMEKS
firmy SIGMA
Zakładu Mięsnego ŻELEŹNIKI
Usług Transportowych GUSTAW RUSJAN 
Powiatowego Banku Spółdzielczego w Sokołowie Podlaskim

ZA WSPARCIE KLUBU GKS MIEDZANKA MIEDZNA!

 


Ostatni mecz rundy jesiennej

  • autor: Admini, 2017-11-09 19:25

5:1 (4:0)

BRAMKA: Cezary Rytel (rzut karny)

SKŁAD: Supleński - Korzeniewski, Bierdziński, Wrzosek (75`⇔ Ł.Gzowski) - Chabiera (30`⇔ Ładosz), Omelańczuk (26`), Gmiter, Wojtyra (52`⇔ B.Rytel), Kajdaniuk (84`⇔ Cholewa) - Owsianka, C.Rytel (83`⇔ Chudzik)


Mecz na wyjeździe z Polonezem

  • autor: Admini, 2017-11-02 19:48

1:4 (1:2)

BRAMKI: Piotr Krysiński (rzut karny), 2x Cezary Rytel,
Michał Sakowski

SKŁAD: Supleński - Korzeniewski, Bierdziński, Wrzosek
- Chudzik, Sakowski, Gmiter, C.Rytel, Chabiera (75`⇔ Wojtyra)
- Owsianka (70`
⇔ B.Rytel), Krysiński (90`⇔ Cholewa) oraz Omelańczuk

Na początku drugiej połowy rzut karny obronił Adrian Supleński!


Wyjazd do Krzymosz

  • autor: Admin, 2017-10-26 18:59

0:3 (0:1)

BRAMKI: Łukasz Owsianka, Cezary Rytel, Piotr Krysiński

SKŁAD: Supleński - Korzeniewski, Bierdziński, Wrzosek - Kajdaniuk, Omelańczuk, Gmiter, C.Rytel (85`⇔ Cholewa) Ładosz - Owsianka (80`⇔ Chudzik), Krysiński oraz Podgórski


W sobotę z Jastrzębiem

  • autor: Admin, 2017-10-19 19:47

4:1 (0:0)

BRAMKI: 3x Piotr Krysiński, Radosław Walczyk

SKŁAD: Supleński - Korzeniewski, Bierdziński, Sakowski - Kajdaniuk (85`⇔ Owsianka), Omelańczuk, Walczyk,
Gmiter (75`
⇔ Wojtyra), Ładosz - C.Rytel (80`⇔ Chabiera),
Krysiński (90`⇔ Chudzik) oraz Cholewa


Wyjazd do lidera!!!

  • autor: Admin, 2017-10-12 19:46

0:0

SKŁAD: Supleński - Korzeniewski, Bierdziński, Sakowski - Kajdaniuk, Omelańczuk, Gmiter, Walczyk (90`⇔ Wrzosek), Ładosz - C.Rytel, Krysiński


W sobotę z Tęczą Stanisławów

  • autor: Admin, 2017-10-05 21:42

3:1 (2:0)

BRAMKI: samobójcza, 2x Cezary Rytel

SKŁAD: Supleński - Korzeniewski, Wojtyra, Sakowski - Kajdaniuk, Gmiter, Walczyk, C.Rytel, Ładosz
(46`⇔ Wrzosek) - Owsianka  (20`
⇔ Chabiera),
Krysiński (46`⇔ Cholewa)


Wyjazd do Korczewa

  • autor: Admini, 2017-09-28 17:34

1:0 (1:0)

SKŁAD: Ładosz - Sakowski, Gmiter, Korzeniewski - Kajdaniuk, Omelańczuk, Walczyk (80`⇔ Wrzosek), C.Rytel, Chabiera (60`⇔ Ł.Gzowski) - Owsianka (60`⇔ B.Rytel), Krysiński oraz Cholewa, Gałązka, Podgórski


Archiwum aktualności


Barwy

Reklama

Zegar

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Ostatnie spotkanie

LKS OstrówekMiedzanka Miedzna
LKS Ostrówek 5:1 Miedzanka Miedzna
2017-11-12, 13:00:00
     
oceny zawodników »

Wyniki

Ostatnia kolejka 13
LKS Ostrówek 5:1 Miedzanka Miedzna
Kosovia Kosów Lacki 3:0 Grodzisk Krzymosze
Jutrzenka Cegłów 1:4 Tygrys Huta Mińska
Świt Barcząca 3:5 Tęcza Korczew
Tęcza Stanisławów 1:3 MKS Małkinia
Jastrząb Żeliszew 8:3 Błękitni Stoczek
Polonez Mordy 8:3 Nojszewianka Dobre

Buttony

Nasz button

 I LIGA

Pogoń Siedlce

IV LIGA

MAZOVIANaprzód Skórzec

Liga Okręgowa

Czarni WęgrówPodlasie Sokołów Podlaski

Tajfun JartyporyWatra Mrozy

Jabłonianka Jabłonna LackaVictoria Kałuszyn

Fenix SiennicaHutnik Huta Czechy

Orzeł UNinZryw Sobolew

Płomień Dębe WielkieWilga Miastków

Wektra ZbuczynSęp Żelechów

A klasa

Tęcza StanisławówTygrys Huta Mińska

MKS Małkinia

LKS Ostrówek

LKS KrzymoszeJutrzenka Cegłow

Jastrząb Żeliszew

 

B klasa

Wicher Sadowne

ULKS Gołąbek

Liwia Łochów

mzpnOZPN Siedlce

90 minut

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 14

Statystyki drużyny

Kalendarium

24

01-2018

środa

25

01-2018

czwartek

26

01-2018

piątek

27

01-2018

sobota

28

01-2018

niedziela

29

01-2018

pon.

30

01-2018

wtorek