GKS Miedzanka Miedzna - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • Aktualności:
  • 2018-10-11 Zwycięstwo w lokalnych Derbach
  • 2018-10-04 W sobotę z Wilgą
  • 2018-09-27 Wyjazd do Skórca
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Podlasie Sokołów Podlaski - Hutnik Huta Czechy 0:1
  • Czarni Węgrów - Victoria Kałuszyn 2:1
  • Naprzód Skórzec - Jabłonianka Jabłonna Lacka 2:1
  • Wilga Miastków Kościelny - Fenix Siennica 0:1
  • Tajfun Jartypory - Miedzanka Miedzna 0:4
  • Kolektyw Oleśnica - Tygrys Huta Mińska 1:1
  • Mazovia II Mińsk Mazowiecki - Płomień Dębe Wielkie 2:2
  • Zryw Sobolew - Wektra Zbuczyn 4:4
  •        

Twoja strona

Logowanie

Fotogaleria

 

SPONSORZY

Gmina Miedzna

 

tekmar

SAMKO

www.salach-rehabilitacja.pl

Miedzanka na Facebooku

 

 

 

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Najnowsza galeria

Miedzanka- Tęcza (2.06.2013r)
Ładowanie...

Losowa galeria

Błękitni- Miedzanka (29.05.2013r.)
Ładowanie...

Pogoda w Miedznie

 

Ankiety

W jakim dniu (u siebie) powinny być rozgrywane mecze Miedzanki

Zczuba.tv

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 64, wczoraj: 244
ogółem: 1 123 185

statystyki szczegółowe

Sport.pl

regulamin

Buttony

Kontakty

Witamy

 

Oldboye i niezrzeszeni grają w piątek o godz. 19:00 (orlik) 

 

Aktualności

Zwycięstwo w lokalnych Derbach

  • autor: Admini, 2018-10-11 19:28

0:4 (0:2)

BRAMKI: 3x Piotr Krysiński (rzut karny, 2x asysta Maciej Florczuk), Maciej Florczuk (asysta Mateusz Ładosz)

SKŁAD: Adrian Supleński - Przemek Wrzosek, Marcin Bierdziński, Michał Sakowski - Kamil Chudzik (75`⇔ Patryk Cholewa), Damian Wojtyra, Mateusz Ładosz, Bartek Rytel (75`⇔ Karol Omelańczuk), Łukasz Gzowski - Piotr Krysiński, Maciej Florczuk oraz Tomasz Dębski (br), Czarek Rytel, Adam Dybowski 


W sobotę z Wilgą

  • autor: Admini, 2018-10-04 16:44

2:5 (1:3)

BRAMKI: 4` min Łukasz Gzowski (asysta Rafał Miąsek), 60` min Maciej Florczuk (rzut karny)

SKŁAD: Adrian Supleński (46`⇔ Tomasz Dębski) - Łukasz Korzeniewski, Marcin Bierdziński, Przemek Wrzosek (33`⇔ Łukasz Owsianka) - Łukasz Tarapata, Mateusz Ładosz, Damian Wojtyra (65`⇔ Patryk Cholewa), Rafał Miąsek, Łukasz Gzowski - Czarek Rytel, Maciej Florczuk


Wyjazd do Skórca

  • autor: Admini, 2018-09-27 18:46

2:2 (0:1)

BRAMKI: Maciej Florczuk, Cezary Rytel (as. Łukasz Korzeniewski)

SKŁAD: Adrian Supleński - Łukasz Korzeniewski, Marcin Bierdziński, Przemek Wrzosek - Łukasz Tarapata (90`⇔ Adam Dybowski), Karol Omelańczuk, Bartek Rytel, Czarek Rytel (70`⇔ Adrian Bala), Mateusz Ładosz - Maciej Florczuk (60`⇔ Kamil Chudzik), Piotr Krysiński


W sobotę z Czarnymi

  • autor: Admini, 2018-09-20 17:58

0:1 (0:0)

SKŁAD: Adrian Supleński - Łukasz Korzeniewski (46`⇔ Adrian Bala), Marcin Bierdziński, Damian Wojtyra (25`⇔ Przemek Wrzosek) - Łukasz Tarapata (60`⇔ Bartek Rytel ), Michał Sakowski, Mateusz Ładosz, Czarek Rytel, Kamil Chudzik (75`⇔ Patryk Cholewa) - Maciej Florczuk, Łukasz Owsianka (80`⇔ Michał Chabiera)


Wyjazdowy mecz z Podlasiem

  • autor: Admini, 2018-09-13 19:26

5:0 (3:0)

SKŁAD: Adrian Supleński - Łukasz Tarapata (60`⇔ Patryk Cholewa), Michał Sakowski, Marcin Bierdziński, Łukasz Korzeniewski - Kamil Chudzik (75`⇔ Łukasz Owsianka), Maciej Florczuk (60`⇔ Karol Omelańczuk), Mateusz Ładosz, Adrian Bala (46`⇔ Rafał Miąsek) - Czarek Rytel, Piotr Krysiński oraz Przemek Wrzosek, Bartek Rytel, Damian Wojtyra


Archiwum aktualności


Barwy

Reklama

Zegar

Najbliższe spotkanie

Miedzanka MiedznaKolektyw Oleśnica
Miedzanka Miedzna   Kolektyw Oleśnica
2018-10-20, 13:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Ostatnie spotkanie

Tajfun JartyporyMiedzanka Miedzna
Tajfun Jartypory 0:4 Miedzanka Miedzna
2018-10-14, 15:00:00
     
oceny zawodników »

Wyniki

Ostatnia kolejka 11
Podlasie Sokołów Podlaski 0:1 Hutnik Huta Czechy
Czarni Węgrów 2:1 Victoria Kałuszyn
Naprzód Skórzec 2:1 Jabłonianka Jabłonna Lacka
Wilga Miastków Kościelny 0:1 Fenix Siennica
Tajfun Jartypory 0:4 Miedzanka Miedzna
Kolektyw Oleśnica 1:1 Tygrys Huta Mińska
Mazovia II Mińsk Mazowiecki 2:2 Płomień Dębe Wielkie
Zryw Sobolew 4:4 Wektra Zbuczyn

Buttony

Nasz button

 II LIGA

Pogoń Siedlce

IV LIGA

MAZOVIAOrzeł UNin

Liga Okręgowa

Czarni WęgrówPodlasie Sokołów Podlaski

Tajfun JartyporyJabłonianka Jabłonna Lacka

Victoria KałuszynWektra Zbuczyn

Fenix SiennicaTygrys Huta Mińska

Naprzód SkórzecHutnik Huta Czechy

Płomień Dębe WielkieWilga Miastków

Zryw Sobolew

A klasa

Tęcza StanisławówSęp Żelechów

MKS Małkinia

LKS Ostrówek

LKS KrzymoszeJutrzenka Cegłow

Jastrząb Żeliszew

 

Wicher SadowneWatra Mrozy

B klasa

ULKS Gołąbek

Liwia Łochów

mzpnOZPN Siedlce

90 minut

 

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 12
Hutnik Huta Czechy - Wektra Zbuczyn
Płomień Dębe Wielkie - Zryw Sobolew
Tygrys Huta Mińska - Mazovia II Mińsk Mazowiecki
Miedzanka Miedzna - Kolektyw Oleśnica
Fenix Siennica - Tajfun Jartypory
Jabłonianka Jabłonna Lacka - Wilga Miastków Kościelny
Victoria Kałuszyn - Naprzód Skórzec
Podlasie Sokołów Podlaski - Czarni Węgrów

Statystyki drużyny

Kalendarium

16

10-2018

wtorek

17

10-2018

środa

18

10-2018

czwartek

19

10-2018

piątek

20

10-2018

sobota

21

10-2018

niedziela

22

10-2018

pon.