GKS Miedzanka Miedzna - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Twoja strona

Logowanie

Fotogaleria

 

SPONSORZY

Gmina Miedzna

 

tekmar

SAMKO

www.salach-rehabilitacja.pl

Miedzanka na Facebooku

 

 

 

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Najnowsza galeria

Miedzanka- Tęcza (2.06.2013r)
Ładowanie...

Losowa galeria

2005 rok i starsze
Ładowanie...

Pogoda w Miedznie

 

Ankiety

W jakim dniu (u siebie) powinny być rozgrywane mecze Miedzanki

Zczuba.tv

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 267, wczoraj: 356
ogółem: 1 143 436

statystyki szczegółowe

Sport.pl

regulamin

Buttony

Kontakty

Witamy

 

Oldboye i niezrzeszeni grają w piątek o godz. 19:00 (hala) 

Aktualności

W sobotę z Wektrą

  • autor: Admini, 2018-11-08 16:25

2:1 (1:1)

BRAMKA: 5` Damian Wojtyra

SKŁAD: Adrian Supleński - Przemek Wrzosek, Marcin Bierdziński, Michał Sakowski - Łukasz Tarapata (55`⇔ Kamil Chudzik), Karol Omelańczuk, Damian Wojtyra, Bartek Rytel, Mateusz Ładosz - Piotr Krysiński, Radek Walczyk (85`⇔ Adam Dybowski) oraz Tomek Dębski (br)


Porażka w ostatnich sekundach

  • autor: Admini, 2018-11-02 06:37

2:3 (1:0)

BRAMKI: 13` Piotr Krysiński (asysta Bartek Rytel), 80` Czarek Rytel

W 48` min Adrian Supleński obronił rzut karny oraz dwie dobitki!

SKŁAD: Adrian Supleński - Przemek Wrzosek (46`⇔ Radek Walczyk), Marcin Bierdziński, Łukasz Korzeniewski - Łukasz Tarapata, Damian Wojtyra (90`⇔ Bartek Gąsior), Michał Sakowski, Bartek Rytel, Mateusz Ładosz - Czarek Rytel (85`⇔ Łukasz Owsianka), Piotr Krysiński oraz Tomek Dębski (br) i kontuzjowani Maciej Florczuk, Karol Omelańczuk, Łukasz Gzowski


Zwycięstwo w Mińsku!

  • autor: Admini, 2018-10-25 16:36

2:4 (2:1)

BRAMKI: 15` Maciej Florczuk, 48` Łukasz Owsianka (as. Bartek Rytel), 50` Bartek Rytel, 90+4` Adam Dybowski

W 60` min Adrian Supleński obronił rzut karny!

SKŁAD: Adrian Supleński - Łukasz Korzeniewski, Marcin Bierdziński, Przemek Wrzosek - Łukasz Tarapata, Damian Wojtyra, Karol Omelańczuk, Bartek Rytel, Mateusz Ładosz - Czarek Rytel (90`⇔ Adam Dybowski), Maciej Florczuk (30`⇔ Łukasz Owsianka) oraz Tomek Dębski (br)


W sobotę z Kolektywem

  • autor: Admini, 2018-10-18 20:14

4:1 (2:1)

BRAMKI: Bartek Rytel (asysta Czarek Rytel), Maciej Florczuk (rzut karny), Michał Sakowski, Rafał Miąsek

SKŁAD: Adrian Supleński (85`⇔ Tomasz Dębski) - Michał Sakowski, Damian Wojtyra, Łukasz Korzeniewski - Łukasz Gzowski (13`⇔ Kamil Chudzik), Karol Omelańczuk (60`⇔ Marcin Bierdziński), Mateusz Ładosz, Bartek Rytel, Łukasz Tarapata (70`⇔ Łukasz Owsianka) - Czarek Rytel (60`⇔ Rafał Miąsek), Maciej Florczuk (80`⇔ Przemek Wrzosek)


Archiwum aktualności


Barwy

Reklama

Zegar

Najbliższe spotkanie

	 Płomień Dębe WielkieMiedzanka Miedzna
Płomień Dębe Wielkie   Miedzanka Miedzna
2019-03-16, 13:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Ostatnie spotkanie

Wektra ZbuczynMiedzanka Miedzna
Wektra Zbuczyn 2:1 Miedzanka Miedzna
2018-11-10, 13:00:00
     
oceny zawodników »

Wyniki

Ostatnia kolejka 16
Płomień Dębe Wielkie Miedzanka Miedzna
Hutnik Huta Czechy 1:0 Tygrys Huta Mińska
Wektra Zbuczyn Fenix Siennica
Zryw Sobolew 3:0 Jabłonianka Jabłonna Lacka
Mazovia II Mińsk Mazowiecki 3:1 Victoria Kałuszyn
Podlasie Sokołów Podlaski 13:1 Kolektyw Oleśnica
Tajfun Jartypory 2:1 Czarni Węgrów
Wilga Miastków Kościelny Naprzód Skórzec

Buttony

Nasz button

 II LIGA

Pogoń Siedlce

IV LIGA

MAZOVIAOrzeł UNin

Liga Okręgowa

Czarni WęgrówPodlasie Sokołów Podlaski

Tajfun JartyporyJabłonianka Jabłonna Lacka

Victoria KałuszynWektra Zbuczyn

Fenix SiennicaTygrys Huta Mińska

Naprzód SkórzecHutnik Huta Czechy

Płomień Dębe WielkieWilga Miastków

Zryw Sobolew

A klasa

Tęcza StanisławówSęp Żelechów

MKS Małkinia

LKS Ostrówek

LKS KrzymoszeJutrzenka Cegłow

Jastrząb Żeliszew

 

Wicher SadowneWatra Mrozy

B klasa

ULKS Gołąbek

Liwia Łochów

mzpnOZPN Siedlce

90 minut

 

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 17
Wilga Miastków Kościelny - Hutnik Huta Czechy
Naprzód Skórzec - Tajfun Jartypory
Czarni Węgrów - Kolektyw Oleśnica
Podlasie Sokołów Podlaski - Mazovia II Mińsk Mazowiecki
Victoria Kałuszyn - Zryw Sobolew
Jabłonianka Jabłonna Lacka - Wektra Zbuczyn
Płomień Dębe Wielkie - Fenix Siennica
Miedzanka Miedzna - Tygrys Huta Mińska

Statystyki drużyny

Kalendarium

17

12-2018

pon.

18

12-2018

wtorek

19

12-2018

środa

20

12-2018

czwartek

21

12-2018

piątek

22

12-2018

sobota

23

12-2018

niedziela