GKS Miedzanka Miedzna - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Twoja strona

Reklama

Logowanie

Fotogaleria

 

SPONSORZY

 Gmina Miedzna

SAMKO

tekmar

www.salach-rehabilitacja.pl

Kadra Seniorów

Miedzanka na Facebooku

 

 

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Najnowsza galeria

Miedzanka- Liwia (30.06.2013r)
Ładowanie...

Losowa galeria

Sparing z Kosovią
Ładowanie...

Pogoda w Miedznie

Ankiety

W jakim dniu (u siebie) powinny być rozgrywane mecze Miedzanki

Zczuba.tv

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 2 gości

dzisiaj: 205, wczoraj: 260
ogółem: 430 039

statystyki szczegółowe

Sport.pl

regulamin

Buttony

Kontakty

Witamy

witamy

 

 

Treningi seniorów we wtorki i piątki o godz. 19:00

(boisko główne Miedzanki)

Oldboye i niezrzeszeni grają w środę o godz. 19:00 (orlik)

Aktualności

Pierwszy sprawdzian zaliczony

  • autor: miedzenski, 2014-07-18 22:06

Skład Miedzanki: Zawodnik testowany,- Łukasz Gzowski, Marcin Bierdziński, Radosław Walczyk, Maciej Niegowski, Zawodnik testowany, Samir Hawari, Karol Omelańczuk, Przemysław Ryczkowski, Tomasz Gmiter, Mateusz Ładosz, Paweł Konarski, Łukasz Owsianka, Dzamal Hawari.

Bramki dla MM: Dżamal Hawari x3, Samir Hawari, Mateusz Ładosz, Łukasz Gzowski, Radosław Walczyk.


Sparingi przed sezonem 2014/15

  • autor: miedzenski, 2014-07-15 20:21

 Sparingi:

  • 20.07 Niedziela – RYWAL RUCHNA KL.B
  • 26.07 Sobota – WICHER SADOWNE KL.A
  • 27.07 Niedziela – KOSOVIA KOSÓW LACKI KL.A
  • 2.08 Sobota – TĘCZA STANISŁAWÓW KL.A
  • 3.08 Niedziela – JABŁONIANKA JABŁONNA LACKA LO
  • 6.08 Środa – JUTRZENKA CEGŁÓW KL.A
  • 9.08 Sobota – BŁĘKITNI STOCZEK KL.A
  • 10.08 Niedziela – PODLASIE SOKOŁÓW LO

  Miejsce i godzinę spotkań podamy w późniejszym terminie.


Udany debiut Adama Ryczkowskiego w drużynie seniorów

  • autor: miedzenski, 2014-07-10 14:23

Wymarzony debiut w I zespole Legii Warszawa zaliczył 17-letni Adam Ryczkowski. Zdobywając bramkę w meczu o Superpuchar Polski z Zawiszą Bydgoszcz, został najmłodszym strzelcem gola w tych rozgrywkach.

Występ w spotkaniu o Superpuchar Polski przeciwko niebiesko-czarnym jest debiutem reprezentanta Polski U-17 w I drużynie Wojskowych. Trener Henning Berg od razu postawił na niego od pierwszej minuty, a ten odwdzięczył się zdobyciem gola. W 44. minucie wykorzystał podanie Ivicy Vrdoljaka i doprowadził do remisu 1:1.

Ryczkowski, który zawodnikiem Legii został latem minionego roku, został tym samym najmłodszym zdobywcą gola w meczu o Superpuchar Polski w całej historii tych rozgrywek. W dniu rozegrania spotkania miał 17 lat i 70 dni, co oznacza, że pobił dotychczasowy rekord samego  Andrzeja Juskowiaka o 188 dni.

Gratulacje  Adam i czekamy na debiut w Ekstraklasie!

Źródło: www.legia.com, www.sportowefakty.pl


O Puchar Polski zagramy z Legionem Grębków

  • autor: miedzenski, 2014-07-09 17:40

Puchar Polski OZPN Siedlce – 2014/15


I runda – 27.08.14, 17:00
1. ULKS Gołąbek – Hutnik Huta Czechy
2. Jutrzenka Cegłów – Watra Mrozy
3. MKS Małkinia – Czarni Węgrów
4. Sęp Żelechów – Jabłonianka Jabłonna Lacka
5. Naprzód II Skórzec – Mazovia II Mińsk Mazowiecki
6. Tęcza Korczew – Płomień Dębe Wielkie
7. Wilga Miastków Kościelny – Fenix Siennica
8. Świt Barcząca – Podlasie Sokołów Podlaski
9. Legion Grębków – Miedzanka Miedzna
10. Victoria Kałuszyn – Zryw Sobolew
11. UPLKS Stanisławów – Tygrys Huta Mińska
12. LUKS Ruda Wolińska – Tajfun Jartypory
13. Kolektyw Oleśnica – Orzeł Unin
14. Zryw II Sobolew – Naprzód Skórzec
Wektra Zbuczyn – wolny los

II runda – 10.09.14, 16:30
Do gry przystępuje IV-ligowiec: Mazovia Mińsk Mazowiecki.
zwycięzca pary nr 4 – zwycięzca pary nr 1
zwycięzca pary nr 8 – zwycięzca pary nr 12
Wektra Zbuczyn – Mazovia Mińsk Mazowiecki
zwycięzca pary nr 10 – zwycięzca pary nr 3
zwycięzca pary nr 7 – zwycięzca pary nr 13
zwycięzca pary nr 6 – zwycięzca pary nr 11
zwycięzca pary nr 9 – zwycięzca pary nr 14
zwycięzca pary nr 2 – zwycięzca pary nr 5
uwaga: drużyna niższej klasy rozgrywkowej jest gospodarzem zawodów.


Terminarz ligi okręgowej na sezon 2014/15

  • autor: miedzenski, 2014-07-08 20:32

 Kolejka 1 - 15-17 sierpnia

Tygrys Huta Mińska - Miedzanka Miedzna

Naprzód Skórzec - Podlasie Sokołów Podlaski

Hutnik Huta Czechy - Czarni Węgrów

Victoria Kałuszyn - Watra Mrozy

Tajfun Jartypory - Fenix Siennica

Wilga Miastków - Zryw Sobolew

Sęp Żelechów - Orzeł Unin

Wektra Zbuczyn - Jabłonianka Jabłonna Lacka

w rozwinięciu pozostałe kolejki sezonu....


Remis na koniec sezonu

  • autor: miedzenski, 2014-06-22 22:49

Skład Miedzanki: Adam Parzych,- Kamil Pędzich, Marcin Bierdziński, Radosław Walczyk, Samir Hawari, Przemysław Ryczkowski, Paweł Konarski, Sebastian Mieszało, Łukasz Owsianka, Dżamal Hawari.


Wakacyjna Liga piłki nożnej

  • autor: miedzenski, 2014-06-22 20:55

Regulamin w rozwinięciu....


Zapraszamy

  • autor: Turniej, 2014-06-19 06:58

W dniu 19 czerwca 2014 zorganizowany został po raz drugi Turniej Piłki Nożnej Firm i Instytucji, którego organizatorem był UKS Miedzanka Miedzna

Do turnieju przystąpiło 7 drużyn. Rozgrywki były prowadzone w dwóch grupach po 3 i 4 drużyny, systemem "każdy z każdym". Do rozgrywek finałowych awansowały po 2 najlepsze drużyny w grupie. Końcowa kolejność turnieju: 1. TOPAZ 2. UNIBUD 3. Piekarnia ZOSIA 4. Zakład Mięsny ŻELEŹNIKI 5-6. ME-TECH, TEKMAR 7. POGORZEL.

w rozwinięciu wyniki meczów...

 


Archiwum aktualności


Urodziny obchodzi...

W dniu 22 lipca swoje 24-urodziny

obchodzi Tomasz Gmiter

Wszystkiego najlepszego!

Reklama

Zobacz i posłuchaj.

juszoffice

Endi

Zegar

Najbliższe spotkanie

Tygrys Huta MińskaMiedzanka Miedzna
Tygrys Huta Mińska   Miedzanka Miedzna
2014-08-17, 17:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Ostatnie spotkanie

Nie wprowadzono danych o ostatnich meczach.

Wyniki

Mecze sparingowe

Buttony

   Nasz button

I LIGA

'''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''

IV LIGA

MAZOVIA

''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''

Liga Okręgowa



A klasa

B klasa

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 1
Tygrys Huta Mińska - Miedzanka Miedzna
Naprzód Skórzec - Podlasie Sokołów Podlaski
Hutnik Huta Czechy - Czarni Węgrów
Victoria Kałuszyn - Watra Mrozy
Tajfun Jartypory - Fenix Siennica
Wilga Miastków - Zryw Sobolew
Sęp Żelechów - Orzeł Unin
Wektra Zbuczyn - Jabłonianka Jabłonna Lacka

Statystyki drużyny

Kalendarium

24

07-2014

czwartek

25

07-2014

piątek

26

07-2014

sobota

27

07-2014

niedziela

28

07-2014

pon.

29

07-2014

wtorek

30

07-2014

środa

Wsparcie klubu

Wsparcie dla administratora ulubionej strony klubowej

Wspomóż!