GKS Miedzanka Miedzna - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Twoja strona

Logowanie

Fotogaleria

 

SPONSORZY

 Gmina Miedzna

SAMKO

tekmar

www.salach-rehabilitacja.pl

Miedzanka na Facebooku

 

 

 

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Najnowsza galeria

Miedzanka- Liwia (30.06.2013r)
Ładowanie...

Losowa galeria

Miedzanka- Błękitni Stoczek 27.05.2012r.
Ładowanie...

Pogoda w Miedznie

Ankiety

W jakim dniu (u siebie) powinny być rozgrywane mecze Miedzanki

Zczuba.tv

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 773, wczoraj: 503
ogółem: 788 625

statystyki szczegółowe

Sport.pl

regulamin

Buttony

Kontakty

Witamy

witamy

 

Treningi drużyny seniorów w tym tygodniu:

17.06. (piątek) o godz. 19:00 (boisko)

18.06. (sobota) Mecz ligowy z Tygrysem Huta Mińska godz. 17:00 ( Huta Mińska)

Oldboye i niezrzeszeni grają w piątek o godz. 19:00 (orlik) 

Aktualności

Remis w ostatnim meczu w LO

  • autor: miedzenski, 2016-06-16 18:29

Skład: Dawid Gontarz,- Maciej Niegowski, Łukasz Korzeniewski, Marcin Bierdziński, Kajetan Podgórski, Michał Chabiera, Tomasz Gmiter, Karol Omelańczuk, Adam Kajdaniuk (46` Mateusz Ładosz), Łukasz Owsianka (75` Sebastian Panufnik), Damian Kołodziejek.

Bramki: Tomasz Gmiter 15 min. (as. Michał Chabiera), Łukasz Owsianka 68 min. (as. Damian Kołodziejek)


0:7 z Fenixem Siennica

  • autor: miedzenski, 2016-06-10 18:46

Skład: Dawid Gontarz,- Przemek Ryczkowski, Łukasz Korzeniewski, Marcin Bierdziński, Damian Wojtyra, Michał Chabiera, Karol Omelańczuk (70` Łukasz Gzowski), Mateusz Ładosz(15`Mateusz Gałązka)(25`Sebastian Panufnik), Tomasz Gmiter, Kajetan Podgórski, Damian Kołodziejek (80`Marcin Wyszomierski).


Adam i Przemek wyróżnieni!!!

  • autor: miedzenski, 2016-06-10 15:57

Jedenastka 32 kolejki Ligi Okręgowej wg. Życia Siedleckiego

Jedenastka 32 kolejki: Bołbotowski (Jabłonianka) - P. Ryczkowski (Miedzanka), S. Krawczyk (Pogoń II), Haber (Tygrys) - Zackiewicz (Zryw), M. Tchórzewski (Tajfun), Kajdaniuk (Miedzanka), B. Jedynak (Hutnik), K. Kowalczyk (Wilga) - Wiśnioch (Zryw), Piotr Domański II (Podlasie)

Gratulacje dla Adama, Przemka i dla całej drużyny!!!


Pierwsza wygrana w tym sezonie!

  • autor: miedzenski, 2016-06-07 18:56

Skład: Dawid Gontarz,- Przemek Wrzosek, Przemek Ryczkowski, Marcin Bierdziński - Mateusz Gałązka (46' Damian Wojtyra) Tomasz Gmiter, Mateusz Ładosz, Adam Kajdaniuk, Kajetan Podgórski (83' Sebastian Panufnik), Michał Chabiera - Łukasz Owsianka (46' Damian Kołodziejek)

Bramki: Damian Kołodziejek 74 min. (as. Adam Kajdaniuk), w 86 min. bramka samobójcza po wrzutce Damiana Wojtyry.

Rezerwowi: Karol Omelańczuk, Maciej Niegowski, Damian Bierdziński i Łukasz Gzowski.

 

 

1:3 z Watrą Mrozy

  • autor: miedzenski, 2016-06-02 16:20

Skład: Bartłomiej Gąsior,- Maciej Niegowski, Lukasz Korzeniewski, Przemysław Ryczkowski, Przemek Wrzosek (46` Marcin Wyszomierski), Michał Chabiera, Adam Kajdaniuk, Tomasz Gmiter, Mateusz Gałązka (65` Sebastian Panufnik), Karol Omelańczuk, Damian Kołodziejek.

Bramka: Damian Kołodziejek 59 min. (as. Michał Chabiera)


0:2 z Tajfunem

  • autor: miedzenski, 2016-05-27 19:57

Skład: Dawid Gontarz - Maciej Niegowski, Marcin Bierdziński, Łukasz Korzeniewski, Damian Bierdziński (74' Łukasz Gzowski) - Kajetan Podgórski, Tomasz Gmiter (80' Sebastian Panufnik), Mateusz Ładosz, Michał Chabiera (85' Mateusz Gałązka) Adam Kajdaniuk - Łukasz Owsianka (55' Przemek Ryczkowski)


1:7 z Orłem Unin

  • autor: miedzenski, 2016-05-24 23:12

Skład:Dawid Gontarz - Przemek Wrzosek (80' Łukasz Gzowski) Łukasz Korzeniewski, Marcin Bierdziński, Patryk Jagodziński - Kajetan Podgórski (85' Sebastian Panufnik) Mateusz Ładosz, Tomasz Gmiter, Michał Chabiera - Damian Kołodziejek (46' Adam Kajdaniuk) Łukasz Owsianka (85' Mateusz Gałązka)

Bramka: Tomasz Gmiter 42 min. bezpośrednio z rzutu wolnego


0:5 z liderem LO

  • autor: miedzenski, 2016-05-19 22:14

Skład: Bartłomiej Gąsior,- Damian Wojtyra, Marcin Bierdziński, Łukasz Korzeniewski, Damian Bierdziński, Przemek Wrzosek (46` Tomasz Gmiter), Kajetan Podgórski (85` Sebastian Panufnik), Mateusz Ładosz, Michał Chabiera, Patryk Jagodziński (70` Mateusz Gałązka), Damian Kołodziejek (70` Maciej Niegowski).


Remis w meczu towarzyski z Rozwojem Warszawa

  • autor: miedzenski, 2016-05-14 10:22

Skład: Dawid Gontarz - Przemek Wrzosek, Marcin Bierdziński, Łukasz Korzeniewski, Damian Wojtyra - Michał Chabiera, Karol Omelańczuk, Tomasz Gmiter, Mateusz Ładosz, Adam Kajdaniuk - Marcin Wyszomierski

Ponadto zagrali: Mateusz Gałązka, Łukasz Gzowski i Adrian Ratyński


Pogrom z Pogonią II Siedlce

  • autor: miedzenski, 2016-05-05 17:26

Skład: Dawid Gontarz - Przemek Wrzosek, Łukasz Korzeniewski, Marcin Bierdziński, Damian Wojtyra - Patryk Jagodziński (55' Mateusz Gałązka), Karol Omelańczuk, Mateusz Ładosz, Kajetan Podgórski - Łukasz Owsianka (20' Bartłomiej Gąsior), Marcin Wyszomierski (50' Przemek Ryczkowski)

Bramka: Bartłomiej Gąsior 34 min.


Archiwum aktualności


Mecz 2015-09-19, 12:00


herb Miedzanka Miedzna 0:3 herb Tęcza Stanisławów
Miedzanka Miedzna   Tęcza Stanisławów

Barwy

Reklama

Zobacz i posłuchaj.

juszoffice

Endi

Zegar

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Ostatnie spotkanie

Tygrys Huta MińskaMiedzanka Miedzna
Tygrys Huta Mińska 2:2 Miedzanka Miedzna
2016-06-18, 17:00:00
     
oceny zawodników »

Wyniki

Ostatnia kolejka 34
Watra Mrozy 3:4 Płomień Dębe Wielkie
Jabłonianka Jabłonna Lacka 1:1 Tęcza Stanisławów
Zryw Sobolew 1:1 Pogoń II Siedlce
Sęp Żelechów 2:4 Podlasie Sokołów Podlaski
Mazovia II Mińsk Mazowiecki 2:1 Orzeł Unin
Hutnik Huta Czechy 1:0 Tajfun Jartypory
Tygrys Huta Mińska 2:2 Miedzanka Miedzna
Fenix Siennica 2:0 Victoria Kałuszyn

Buttony

Nasz button

 I LIGA

Pogoń Siedlce

IV LIGA

MAZOVIACzarni Węgrów

Naprzód Skórzec

Liga Okręgowa

Tajfun JartyporyPodlasie Sokołów Podlaski

Jabłonianka Jabłonna LackaVictoria Kałuszyn

Watra MrozyTęcza Stanisławów

Fenix SiennicaOrzeł UNin
Sęp ŻelechówZryw Sobolew

Płomień Dębe WielkieWilga Miastków

Hutnik Huta CzechyTygrys Huta Mińska
 

A klasa

Liwia Łochów

Wicher SadowneWektra Zbuczyn

LKS OstrówekMKS Małkinia

LKS KrzymoszeULKS Gołąbek

Jutrzenka CegłowJastrząb Żeliszew

B klasa

mzpnOZPN Siedlce

90 minut

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 35

Statystyki drużyny

Kalendarium

25

06-2016

sobota

26

06-2016

niedziela

27

06-2016

pon.

28

06-2016

wtorek

29

06-2016

środa

30

06-2016

czwartek

01

07-2016

piątek