GKS Miedzanka Miedzna - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Twoja strona

Logowanie

Fotogaleria

 

SPONSORZY

Gmina Miedzna

 

tekmar

SAMKO

www.salach-rehabilitacja.pl

Miedzanka na Facebooku

 

 

 

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Najnowsza galeria

Miedzanka- Liwia (30.06.2013r)
Ładowanie...

Losowa galeria

2006
Ładowanie...

Pogoda w Miedznie

 

Ankiety

W jakim dniu (u siebie) powinny być rozgrywane mecze Miedzanki

Zczuba.tv

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 62, wczoraj: 136
ogółem: 971 994

statystyki szczegółowe

Sport.pl

regulamin

Buttony

Kontakty

Witamy

witamy

 

 

Oldboye i niezrzeszeni grają w piątek o godz. 19:00 (orlik) 

Aktualności

Sparingi przed sezonem 2017/2018

  • autor: Admini, 2017-07-17 21:00

Plan sparingów:

22.07  - Żubr Drohiczyn (podlaska LO)

29.07 - Podlasie Sokołów Podlaski (siedlecka LO)

5/6.08 - Wektra Zbuczyn (siedlecka LO)

12/13.08 - Iskra Kotuń (siedlecka B klasa)

 


Ostatni mecz sezonu 2016/2017

  • autor: Admin, 2017-06-22 21:28

4:6 (3:2)

BRAMKI: Omelańczuk, B.Rytel, C.Rytel, Mikołajewski, Chabiera oraz samobójcza

SKŁAD: Supleński - Gzowski, Bierdziński, Wrzosek - Podgórski, B.Rytel (65`⇔ Chabiera), C.Rytel, Gmiter, Kajdaniuk - Omelańczuk, Gałązka (55`⇔ Mikołajewski)


W sobotę z Watrą!!!

  • autor: Admin, 2017-06-15 22:24

2:2 (0:2)

BRAMKI: Gmiter (karny), Gzowski

SKŁAD: Supleński - Sakowski, Bierdziński, Wojtyra - Kajdaniuk, Gmiter, B.Rytel, Chabiera, Gzowski - Podgórski, Gałązka (60`⇔ Wrzosek)


W sobotę jedziemy do Oleśnicy

  • autor: Admini, 2017-06-08 22:11

2:1 (2:0)

BRAMKA: Gmiter

SKŁAD: Supleński - Wojtyra, Bierdziński, Wrzosek -
Kajdaniuk, B.Rytel, Gmiter, Chabiera, Podgórski (70`⇔ Gałązka) - Owsianka (35`
⇔ Gzowski) Świnarski
 


W sobotę z Grodziskiem

  • autor: Admini, 2017-06-01 21:29

2:4 (1:2)

BRAMKI: B. Rytel, C.Rytel

SKŁAD: Supleński - Gzowski, Bierdziński, Wrzosek - Kajdaniuk, Gmiter, B.Rytel, C.Rytel, Podgórski (46`⇔ Niegowski 60`⇔ Gałązka), Chabiera, Owsianka


W niedzielę ze Świtem

  • autor: Admini, 2017-05-26 18:16

2:2 (2:1)

BRAMKI: 2x Owsianka

SKŁAD: Supleński - Wrzosek, B.Rytel, Sakowski (46`⇔ Niegowski) - Kajdaniuk, Omelańczuk, Gmiter, Podgórski (46`⇔ Chabiera) - C.Rytel, Mikołajewski, Owsianka (80`⇔ Gałązka)

więcej w rozwinięciu


Wyjazd do Gołąbka

  • autor: Admini, 2017-05-18 21:56

2:5 (2:5)

BRAMKI: C.Rytel x2, Kajdaniuk, Gmiter, samobójcza

SKŁAD: Supleński - Niegowski, Bierdziński, B.Rytel, M.Gontarz (kontuzja 30`⇔ Podgórski) - Kajdaniuk, Omelańczuk, C.Rytel, Gmiter, Owsianka (75`⇔ Gałązka) - Świnarski

więcej w rozwinięciu


W sobotę z Jastrzębiem

  • autor: Admini, 2017-05-11 21:01

0:1 (0:0)

SKŁAD: Supleński - Wrzosek (60`⇔ Wojtyra) Bierdziński, Sakowski (80`⇔ Podgórski) - Kajdaniuk, B.Rytel, C.Rytel, Gmiter, M.Gontarz (70`⇔ Chabiera) - Świnarski, Mikołajewski (70`⇔ Owsianka) oraz Gałązka, Omelańczuk

więcej w rozwinięciu


Wyjazd do Sterdyni

  • autor: Admini, 2017-05-05 16:21

1:1 (1:0)

BRAMKA: Mikołajewski

SKŁAD: Supleński - Wrzosek, Bierdziński, Wojtyra -
M.Gontarz (70`⇔ Sakowski) B.Rytel, Gmiter, Omelańczuk (55`
⇔ Chabiera) Kajdaniuk - Świnarski, Owsianka (55`⇔ Mikołajewski) oraz Niegowski

więcej w rozwinięciu


Archiwum aktualności


Barwy

Reklama

Zobacz i posłuchaj.

Polsero

AXAN

Endi

Zegar

Najbliższe spotkanie

Nojszewianka Dobre   Miedzanka Miedzna
2017-08-19, 17:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Ostatnie spotkanie

Nie wprowadzono danych o ostatnich meczach.

Wyniki

Mecze sparingowe

Buttony

Nasz button

 I LIGA

Pogoń Siedlce

IV LIGA

MAZOVIANaprzód Skórzec

Liga Okręgowa

Czarni WęgrówPodlasie Sokołów Podlaski

Tajfun JartyporyWatra Mrozy

Jabłonianka Jabłonna LackaVictoria Kałuszyn

Fenix SiennicaHutnik Huta Czechy

Orzeł UNinZryw Sobolew

Płomień Dębe WielkieWilga Miastków

Wektra ZbuczynSęp Żelechów

A klasa

Tęcza StanisławówTygrys Huta Mińska

MKS Małkinia

LKS Ostrówek

LKS KrzymoszeJutrzenka Cegłow

Jastrząb Żeliszew

 

B klasa

Wicher Sadowne

ULKS Gołąbek

Liwia Łochów

mzpnOZPN Siedlce

90 minut

 

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 1
Nojszewianka Dobre - Miedzanka Miedzna
Błękitni Stoczek - Polonez Mordy
MKS Małkinia - Jastrząb Żeliszew
Tęcza Korczew - Tęcza Stanisławów
Tygrys Huta Mińska - Świt Barcząca
Grodzisk Krzymosze - Jutrzenka Cegłów
LKS Ostrówek - Kosovia Kosów Lacki

Statystyki drużyny

Kalendarium

22

07-2017

sobota

23

07-2017

niedziela

24

07-2017

pon.

25

07-2017

wtorek

26

07-2017

środa

27

07-2017

czwartek

28

07-2017

piątek